укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

членів добровільних пожежних дружин

Обов`язкове особисте страхування працівників відомчої та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)

З метою захисту життя та здоров'я працівників відомчої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд) і працівників місцевої пожежної охорони під час виконання ними своїх обов'язків здійснюється обов`язкове страхування відповідно до статті 30 Закону України "Про пожежну безпеку" та згідно Постанові Кабінету Міністрів від 03.04.1995р. N232 "Про затвердження Положення про порядок і умови обов`язкового особистого страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)".

Договір страхування поширюється на
працівників відомчої та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд) та здійснюється за рахунок підприємств, установ, організацій (юридичних осіб), які утримують ці підрозділи, та виконавчого комітету відповідної Ради,за рахунок бюджету якої утримується підрозділ місцевої пожежної охорони.

Від чого можна застрахуватися?
загибелі (смерті), поранення (контузія, травма або каліцтво), захворювання, одержані під час ліквідації пожежі або наслідків аварії застрахованим, який виконував свої обов'язки згідно з наказом або дорученням.

На яку суму можна застрахуватися?
Страхова сума встановлена у розмірі десятирічної заробітної плати застрахованого за його посадою на день страхування.

Скільки коштує страховка?
Максимальний страховий тариф становить 2% страхової суми за кожного застрахованного (для працівників бюджетної і комунальної сфери застосовується пільговий тариф 0,1%).

Що виплачується?
При настанні страхового випадку виплачується:
- 0,2% страхової суми за кожну добу, але не більш як 50 відсотків страхової суми - при тимчасовій втраті працездатності внаслідок страхового випадку;
- одноразова виплата за шкоду, заподіяну здоров'ю застрахованого внаслідок виконання ним обов'язків щодо гасіння пожеж або ліквідації наслідків аварії, у разі встановлення застрахованому:
I групи інвалідності - 100% страхової суми
II групи інвалідності - 90 % страхової суми
III групи інвалідності -70 % страхової суми
100% страхової суми - у разі загибелі або смерті застрахованого (його спадкоємцям)

Який строк дії договору страхування?
Один рік

Яка територія дії договору страхування?
Україна

Які документи необхідні для укладення договору страхування?
Для оформлення договору страхування потрібно подати заяву на страхування


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля