укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

Програма "Стаціонарна допомога"

Програма "Стаціонарна допомога"

Правила добровільного медичного страхування

Від чого можна застрахуватися?
Базова програма "Стаціонарна допомога" передбачає екстрену госпіталізацію у стаціонарне відділення Медичного закладу при невідкладних станах, а також планову госпіталізацію Застрахованої особи, яка здійснюється за направленням лікуючого лікаря поліклінічного відділення Медичного закладу у разі необхідності проведення діагностичних досліджень, лікувальних маніпуляцій та хірургічних втручань в умовах стаціонарного відділення загального профілю або спеціалізованого відділення.
Планова госпіталізація здійснюється при наявності результатів попередніх медичних обстежень, виписки з амбулаторної карти, направлення на госпіталізацію.
Стаціонарне лікування Застрахованої особи може бути організовано у формі Домашнього стаціонару або Денного стаціонару.
Денний стаціонар організовується Страховиком на підставі направлення на госпіталізацію, виданого лікарем базового Медичного закладу, у випадках, коли цілодобове перебування Застрахованої особи у Медичному закладі не є необхідним та Застрахована особа періодично у погодженому порядку самостійно відвідує Медичний заклад для отримання лікування.
Домашній стаціонар організовується Страховиком на підставі направлення на госпіталізацію, виданого лікарем базового Медичного закладу, у випадках, коли цілодобове перебування Застрахованої особи у Медичному закладі не є необхідним, та Застрахована особа отримує у себе лікування вдома із залученням медичного персоналу Медичного закладу.

На яку суму можна застрахуватися?
10 тисяч гривень

Скільки коштує страховка?
500 гривень на рік

Що виплачується?
Базова програма страхування стаціонарної допомоги (у тому числі денний стаціонар, домашній стаціонар) включає в себе:

1. Стаціонарне лікування:

  • Прийоми та консультації лікарів всіх спеціальностей.
  • Діагностичні лабораторні та інструментальні дослідження.
  • Лікувальні маніпуляції та процедури, надання спеціалізованої медичної допомоги.
  • Хірургічні втручання.
  • Анестезіологія.
  • Медикаментозне забезпечення, доставка медикаментів.
  • Фізіотерапевтичне лікування.
  • Забезпечення комфортних готельних послуг.
  • Забезпечення харчування під час перебування в стаціонарі за нормативами, прийнятими у Медичному закладі, або забезпечення харчування, додаткового до нормативного (за погодженням із Страховиком).
  • Організація індивідуального посту для Застрахованої особи, яка потребує догляду, в умовах стаціонарну.

Якщо інше не встановлено Договором страхування, госпіталізація (планова) здійснюється протягом 1-3 діб з моменту отримання направлення лікаря або невідкладно (екстрена госпіталізація) при невідкладних станах у разі гострого захворювання / загострення хронічного захворювання, при травмі, опіках, інших медичних станах Застрахованої особи.

2. Експертиза тимчасової непрацездатності (лікарняні листи), оформлення медичної документації (довідки, санаторно-курортні картки та ін.).

3. Супровід довіреного лікаря.

Який строк дії договору страхування?
Один рік

Яка територія дії договору страхування?
Україна

Які документи необхідні для укладення договору страхування?
Для укладення договору страхування юридична особа подає заяву на страхування згідно форми.


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля