укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

туристичне страхування за кордоном

Туристичне страхування за кордон

Договір страхування поширюється на
фізичних осіб на час подорожей за кордон.
Страховий поліс для виїжджаючих за кордон також є одним із документів, необхідних для отримання візи у більшість держав Світу, в т.ч. країни ЄС та країни Шенгенської угоди.

Від чого можна застрахуватися?
Страхування подорожуючих за кордон забезпечує Ваш комплексний особистий і майновий страховий захист під час подорожей за межі України у відповідності до варіантів страхування А, B, C.
(дати таблицю з поліса)
Страхування медичних витрат дозволить Вам отримати невідкладну медичну допомогу за кордоном, у разі раптового захворювання або нещасного випадку.
Для поїздок до країн Євросоюзу, згідно Візового кодексу ЄС, страхова сума по страхуванню медичних витрат повинна бути не менше 30 000 EUR на кожного застрахованого.
Якщо Ви плануєте провести свій відпочинок активно, наприклад, кататися на гірських лижах, санях, ковзанах, мотоциклах, водних лижах, займатися дайвінгом, взяти участь в аматорських спортивних змаганнях, кататися на тваринах чи займатися іншими видами активності з підвищеним ризиком, це обов'язково має бути враховано у Вашому страховому полісі. До страхового тарифу в такому випадку буде застосована надбавка.
Страхування від нещасного випадку дозволить отримати грошову виплату, якщо в результаті нещасного випадку, який стався під час подорожі, настала тимчасова втрата працездатності, інвалідність або смерть.
Страхування багажу забезпечить Вам компенсацію витрат на придбання речей першої необхідності у разі тривалої затримки багажу, компенсацію збитку, заподіяного багажу, внаслідок псування під час перельоту, крадіжки, втрати, наприклад, через помилкове перевезення в іншу країну, а також в результаті багатьох інших причин.
Страхування від невиїзду (відміна подорожі) - страхування фінансових ризиків, пов'язаних із відміною подорожі або перериванням туристичної подорожі дозволить Вам уникнути фінансових втрат, у разі неможливості відправитися у заплановану подорож або дострокове переривання туристичної подорожі.
Причини скасування подорожі можуть бути різноманітні, наприклад, відмова консульських служб у в'їзній візі, нещасні випадки, раптове захворювання, проблеми з майном, тощо.

На яку суму можна застрахуватися?
від 5 тисяч ЄВРО (для країн Шенгену - 30 тисяч ЄВРО)

Скільки коштує страховка?
Від 2 гривень на добу

Що виплачується?
Екстрена стаціонарна допомога туристу включає в себе:

  • Консультації лікарів всіх спеціальностей.
  • Діагностичні лабораторні та інструментальні дослідження.
  • Лікувальні маніпуляції та процедури, надання спеціалізованої медичної допомоги.
  • Хірургічні втручання.
  • Анестезіологія.
  • Медикаментозне забезпечення, доставка медикаментів.
  • Госпіталізація Застрахованої особи у стаціонарне відділення Медичного закладу здійснюється невідкладно.

Який строк дії договору страхування?
На період поїздки

Яка територія дії договору страхування?
Весь світ, крім України і країни постійного проживання Застрахованої особи

Які документи необхідні для укладення договору страхування?
Для укладення договору страхування фізична особа подає паспорт, ідентифікаційний код.

Тут можна заповнити заявку на страхування


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля