укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

здоров'я на випадок хвороби

Страхування здоров'я на випадок хвороби

Страхова компанія "МІСТО" пропонує добровільне медичне страхування здоров'я на випадок хвороби, що дає можливість мінімізувати матеріальні витрати, пов'язані з витратами на лікування.
Страховим ризиком за цим видом страхування є захворювання Застрахованої особи однією з хвороб відповідно до переліку обраної програми страхування.

Страховими випадками є наступні події, які мали місце під час дії Договору страхування:

  • Факт захворювання Застрахованої особи однією з хвороб переліку, при умові, що він підтверджений документами, виданими відповідними медичними закладами, у встановленому законом порядку.
  • Встановлення групи інвалідності Застрахованій особі під час дії Договору страхування внаслідок захворювання однією з хвороб переліку.
  • Смерть Застрахованої особи під час дії Договору страхування внаслідок захворювання однією з хвороб переліку.

Розміри страхової суми та страхового платежу визначаються відповідно з умов обраної Страхувальником Програми страхування за згодою між Страхувальником та Страховиком при укладанні Договору страхування.
Розміри страхових виплат визначаються наступним чином:

  • У разі настання захворювання Застрахованої особи - страхова виплата здійснюється відповідно до умов Програми (договору) страхування
  • У разі Встановлення групи інвалідності Застрахованій особі - розмір страхової виплати визначається в залежності групи інвалідності, а саме:

I групи - 100% страхової суми;
II групи - 75% страхової суми;
III групи - 50% страхової суми.

  • При настанні смерті Застрахованої особи - Вигодонабувачу (спадкоємцям Застрахованої особи за законом) виплачується 100 % страхової суми.

© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля