укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

сількогосподарських тварин громадян

Добровільне страхування майна (сільськогосподарських тварин)

Страхування тварин - вид майнового страхування, який забезпечує страховий захист власникам на випадок загибелі, падежу або вимушеного забою тварин.

Договір страхування поширюється на
Страхуванню підлягає велика та дрібна рогата худоба, коні та свині.

Від чого можна застрахуватися?
Страхування здійснюється на випадок:

  • пошкодження, втрати (загибелі, падежу, вимушеного забою тварини) у зв`™язку з пожежею, вибухом, ударом блискавки, дією електричного струму; стихійним лихом; утопленням, падінням в ущелину; падінням літальних апаратів, їх частин або інших предметів; попаданням під транспортний засіб; нападом диких звірів; удушенням (асфіксія); раптовим отруєнням травами або речовинами невідомого походження; укусом змій або отруйних комах; нещасним випадком за розпорядженням (актом вимушеного забою) спеціаліста ветеринарної служби, в результаті хвороб; патологічних пологів.
  • викрадення застрахованої тварини.
  • протиправних дій третіх осіб, що спричинили загибель тварини.

На яку суму можна застрахуватися?

Предмет страхування

Страхова сума, грн.

Вівця, коза, свиня

1 000,00

Корова

8 000,00

Кінь

5 000,00

При страхуванні встановлюється франшиза в розмірі 20% від страхової суми випадку викрадення, загибелі тварини внаслідок патологічних пологів або хвороби на травматичний ретикулоперикардит, лейкозу.

Скільки коштує страховка?

Предмет страхування

Страховий платіж, грн.

Вівця, коза, свиня

40,00

Корова

160,00

Кінь

200,00

Оплата страхового платежу може здійснюватись як одноразово, так і двома платежами.

Що виплачується?
Виплата страхового відшкодування проводиться в межах страхової суми, прямих збитків понесених Страхувальником. Сума страхового відшкодування по усьому майну, і по складовій частині не може перевищувати їх страхової суми.

  • При повному знищенні застрахованого майна Страховик виплачує страхове відшкодування у розмірі страхової суми відповідно до умов даного договору з вирахуванням франшизи.
  • При загибелі тварини страхове відшкодування виплачується в розмірі страхової суми за мінусом вартості реалізованої шкури, придатного до вживання м`яса, інших частин (крім випадків загибелі від хвороб, при яких реалізація, зняття шкури забороняється) та з урахуванням франшизи.
  • При вимушеному забої тварини відшкодування виплачується в розмірі страхової суми за вирахуванням вартості м`яса, придатного до вживання або переробки та вартості шкури тварини, придатної до переробки. При цьому ці вартості не можуть бути нижчими, ніж середньоринкові, що склалися в регіоні на момент страхового випадку.

Який строк дії договору страхування?
Договір набуває чинності через 20 діб з дня сплати загального страхового платежу або його першої частини та діє протягом 1 року.

Яка територія дії договору страхування?
Тварини є застрахованими тільки у визначеному договором страхування місці. Якщо застрахована тварина вилучається з місця дії договору страхування, страховий захист припиняється, якщо інше не передбачено умовами договору страхування.

Які документи необхідні для укладення договору страхування?
- паспорт громадянина України;
- ідентифікаційний код;
- документи на тварину.

Тут можна заповнити заявку на страхування.


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля