укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

суб`єкта господарської діяльності

Страхування відповідальності

Добровільне страхування відповідальності суб`€™єкта господарської діяльності

Договір страхування поширюється на
майнові інтереси, що не суперечать закону, пов'язані з відшкодуванням шкоди, заподіяної Страхувальником, при здійсненні господарської діяльності, життю, здоров'ю, працездатності, майну третіх осіб.

Від чого можна застрахуватися?
Виникнення відповідальності Страхувальника, відповідно до чинного законодавства, за нанесення шкоди життю, здоров'ю та/або майну третіх осіб внаслідок несподіваної події, що відбулася в результаті дії або бездіяльності Страхувальника в період дії договору.
Застрахованою є відповідальність Страхувальника вчинена діями тих осіб, які перебувають у трудових відносинах зі Страхувальником та/або залучаються Страхувальником (для виконання своєї господарської діяльності) на підставі цивільно-правових договорів за умови, що на момент укладення договору Страхувальникові нічого не було відомо про обставини, які можуть спричинити настання страхового випадку.

На яку суму можна застрахуватися?
Розмір страхової суми встановлюється за домовленістю сторін.

Скільки коштує страховка?
Розмір страхового платежу залежить від виду господарської діяльності, що страхується, оцінки конкретного ризику, терміну страхування, розміру страхової суми та розміру франшизи.

Що виплачується?
Страхове відшкодування сплачується в розмірі збитків, нанесених третім особам, під час здійснення господарської діяльності в межах страхової суми.

Який строк дії договору страхування?
1 рік.

Яка територія дії договору страхування?
України або за згодою сторін територія здійснення господарської діяльності.

Які документи необхідні для укладення договору страхування?
- копія Свідоцтва про державну реєстрацію або копія витягу з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;
- копія довідки ЄДРПОУ.

Тут можна заповнити заявку на страхування.


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля