укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

митного брокера

Страхування відповідальності

Добровільне страхування професійної відповідальності митного брокера

Договір страхування поширюється на
майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать законодавству України, пов`€™язані з відшкодуванням Страхувальником заподіяної ним шкоди третім особам, внаслідок здійснення своєї професійної діяльності.

Від чого можна застрахуватися?
Настання відповідальності Страхувальника за збитки, завдані третім особам внаслідок здійснення своєї професійної діяльності. Підтвердженням страхового випадку є рішення суду за позовом, заявленим у відповідності до норм Цивільного процесуального законодавства, яке набрало законної сили і передбачає обов`€™язок Страхувальника відшкодувати шкоду, заподіяну майновим інтересам третіх осіб.

На яку суму можна застрахуватися?
Мінімальний розмір страхової суми повинен становити 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 000,00 грн.) згідно до Наказу Державного комітету України з питань регулятивної політики та підприємництва та Державної митної служби України № 89/445 від 13 травня 2009 року.

Скільки коштує страховка?
510,00 грн. на рік.

Що виплачується?
Виплата страхового відшкодування проводиться в розмірі фактичного збитку, завданого третій особі, при настанні страхового випадку, з вирахуванням франшизи, в межах страхової суми на підставі судового рішення або за погодженням сторін.

Який строк дії договору страхування?
5 років.

Яка територія дії договору страхування?
Україна.

Які документи необхідні для укладення договору страхування?
- копія Свідоцтва про державну реєстрацію або копія Витягу з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;
- копія довідки ЄДРПОУ;
- копія ліцензії на здійснення митної брокерської діяльності.

Тут можна заповнити заявку на страхування.


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля