укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

власника або користувача майна

Страхування відповідальності

Добровільне страхування цивільної відповідальності власників або користувачів майна

Договір страхування поширюється на
майнові інтереси, що не суперечать законодавству України, пов`€™язані з відшкодуванням Страхувальником заподіяної ним шкоди життю, здоров`€™ю або майну фізичних осіб, а також шкоди, заподіяної майну юридичних осіб.

Від чого можна застрахуватися?
Виникнення відповідальності, відповідно до чинного законодавства, за нанесення шкоди життю, здоров'ю та/або майну третіх осіб.

На яку суму можна застрахуватися?
Розмір страхової суми встановлюється за домовленістю сторін.

Скільки коштує страховка?
Розмір страхового платежу залежить від оцінки конкретних ризиків, терміну страхування, розміру страхової суми та розміру франшизи.

Що виплачується?
Розмір страхового відшкодування визначається в межах установленої договором страхової суми. Страховик виплачує відшкодування у розмірі прямого збитку, заподіяного Страхувальником третім особам у міру надходження кожної заявленої Страхувальнику претензії, що покривається договором страхування і при наявності причинного зв'язку між дією (бездіяльністю) Страхувальника і заподіяним ним збитком.

Який строк дії договору страхування?
1 рік.

Яка територія дії договору страхування?
Україна.

Які документи необхідні для укладення договору страхування?
- паспорт громадянина України;
- ідентифікаційний код;

Тут можна заповнити заявку на страхування.


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля