укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

суб`єктів, які надають медичні послуги

Страхування відповідальності

Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності осіб, які надають медичні послуги

Договір страхування поширюється на
майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать закону, пов'язані із відшкодуванням Страхувальником заподіяної ним шкоди життю/здоров`€™ю третіх осіб при здійсненні своєї професійної діяльності.
Під застрахованою діяльністю розуміється діяльність по наданню медичної допомоги та/або медичних послуг, яка здійснюється ним добросовісно; здійснення медичної практики, у відповідності до кваліфікації, з додержанням всіх законодавчих, нормативних вимог.

Від чого можна застрахуватися?
Виникнення відповідальності, відповідно до чинного законодавства, за нанесення шкоди життю, здоров'ю та/або майну третіх осіб.

На яку суму можна застрахуватися?
Розмір страхової суми встановлюється за домовленістю сторін.

Скільки коштує страховка?
Розмір страхового платежу залежить від оцінки конкретних ризиків, терміну страхування, розміру страхової суми та розміру франшизи.

Що виплачується?
Розмір шкоди, заподіяної життю здоров'ю третіх осіб визначається рішенням суду, що набуло законної сили.
Відшкодуванню підлягає шкода заподіяна Страхувальником третім особам внаслідок настання страхового випадку у розмірі, визначеному рішенням суду, але не більше розміру субліміту страхової суми, а саме:
- у разі смерті Третьої особи 100 %;
- у разі стійкої втрати третьою особою працездатності (встановлення групи інвалідності) залежно від групи інвалідності: І група 100 %; II група 70 %; III група 50 %;
- у разі тимчасової втрати працездатності третьою особою - за кожен день тимчасової непрацездатності 0,2%, але не більше 50;
- у разі витрат, здійснених третьою особою з метою усунення наслідків заподіяної їй шкоди (обґрунтовані витрати, пов'язані з реабілітацією та оздоровленням) 50 %.

Який строк дії договору страхування?
1 рік.

Яка територія дії договору страхування?
Україна.

Які документи необхідні для укладення договору страхування?

- копія Свідоцтва про державну реєстрацію або копія Витягу з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;
- копія довідки ЄДРПОУ.


Тут можна заповнити заявку на страхування.


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля