Фото - Страхування пологів на 1 000 000 гривень в "Інномед. Пологовий будинок"

Страхування пологів на один мільйон гривень в "Інномеді" з "МІСТО"

Знаєте, як обрати “свою”, надійну страхову компанію? Придивіться уважно до партнерів, з якими працює страховик. Якщо це сучасні, рівневі та знані в Україні підприємства - ви на вірному шляху!

Одним із надійних партнерів СК “МІСТО“, починаючи з 2017 року, є медичний центр “Інномед”. А відкриття в 2021 році приватного пологового центру “Інномед” стало справжньою подією - на ринку України з’явився взірець професійного підходу та високого рівня турботи про вагітних жінок, породіль та новонароджених. 

- Одразу після відкриття перед керівництвом “Інномед” стало питання про страхування вагітності та пологів, - розповідає директор центру Євген Антонюк. - Акушерство та гінекологія - це, взагалі, досить непередбачувана сфера медицини, і ми чудово розуміли, що у випадку саме приватного центру основне навантаження лягає на плечі батьків. Тож почали шукати надійного страховика, аби захистити та полегшити фінансове навантаження на наших клієнтів. 

За словами директора “Інномеду”, моніторинг потенційних партнерів серед страхових компаній в різних містах України не дав результату - незадовільні умови співпраці, відсутність можливості прямої комунікації зі страховиком та оперативного розв'язання питань. В результаті, саме вінницька страхова компанія “МІСТО“, партнер “Інномеду” з 2017 року, виступила з пропозицією страхового продукту для страхування пологів на 1 000 000 грн. 

- Продукт за відносно невисоку вартість (4 700 грн) оптимально задовольнив всі наші вимоги, - каже Євген Антонюк. - Спочатку це було добровільне страхування, але, знову ж таки, пологи - процес природний, проте непередбачуваний. І жоден лікар при здоровому глузді та виходячи з принципу турботи про жінку та немовля не дозволить народжувати без страховки. Після того, як ми двічі мали справу зі складними пологами, з необхідністю подальшого перебування породіллі у реанімаційному відділенні, рішення було прийняте чітке та однозначне - відтепер лише обов’язкове страхування пологів. 

Директор центру розповідає, якщо років 10 тому питання страхування пологів іще викликало у вагітних певні сумніви, то сьогодні, на щастя, мова йде про майже 100% усвідомлення необхідності обов’язкового страхування. По-перше, це зручно для майбутньої мами - страхування вже включене до Договору про пологи. По-друге, страхування пологів у “Інномеді“ передбачає:

  • для матері - оплату подобового перебування в палаті інтенсивної терапії та у стаціонарі (до 3 днів), аналізи та обстеження з приводу лікування наступних післяпологових ускладнень (кровотеча, післяпологовий сепсис та інфекції, венозні ускладнення у післяпологовому періоді, акушерська емболія, еклампсія, та ін.);
  • для дитини - оплата подобового перебування в палаті інтенсивної терапії, аналізів та обстежень (асфіксія новонародженого, неонатальні аспіраційні синдроми, порушення церебрального статусу, дихальні розлади, вроджена пневмонія, внутрішньоутробне інфікування, пологові травми, гемолітична хвороба, та ін.).

 За словами Євгена Антонюка, на 25 пологів три випадки класифікуються саме як "пологи з ускладненнями". Серед найчастіших ускладнень у мам - післяпологова кровотеча, у малюків - пневмонія (вартість лікування може сягати 80 000 грн), гемолітична хвороба та гіпоксія. І страхові виплати у 60, 70, 80 тисяч гривень стають суттєвою допомогою молодим батькам. До того ж страхування пологів в "Інномеді" передбачає постійний доступ до резерву важкодоступних та дорогих ліків (Пабал, Карбетоцин, Меронем, Тієнам, Лінезолід, Фленокс, Утрожестан, Атосибан, Простин, та ін.), супровід та консультування клієнтів на основі CRM-системи з цілодобовою службою підтримки. 

- Чи не найважливіше у нашій співпраці з СК "МІСТО" - це можливість напряму комунікувати зі страховиком та отримувати швидкі виплати. Ситуація пологів та ускладнень у матері та/чи малюка - це завжди раптово, непередбачувано і вимагає негайного, просто миттєвого реагування. Для медичного центру важливо у таких випадках мати справу із надійним страховиком, коли є впевненість, що не лише ти як лікар зі свого боку зробив все можливе, аби врятувати і допомогти, а й страхова компанія у повному обсязі виконала свої зобов’язання. Тоді це прекрасний тандем, а життя й здоров’я молодої матері та її малюка у насправді надійних руках.  
 

Подбайте про себе і маля завчасно - купуйте страхування пологів в "Інномед. Пологовий будинок" вже зараз!

 

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок