укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

Страховий випадок

Страховий випадок– це подія, передбачена договором страхування або законодавством, яка відбулася і з настанням якої виникає обов’язок страховика здійснити виплату страхової суми  (страхового відшкодування) страхувальнику, застрахованій або третій особі (згідно Закону України «Про страхування»).

Статтею 21 Закону України «Про страхування» передбачені наступні обов’язки страхувальника при настанні страхового випадку:

  • вжити заходів щодо запобігання та зменшення збитків, завданих внаслідок настання страхового випадку;
  • повідомити страховика про настання страхового випадку в строк, передбачений умовами страхування.

Увага!

Несвоєчасне повідомлення страхувальником про настання страхового випадку без поважних на це причин, так само як  і створення страховикові перешкод у визначенні обставин, характеру та розміру збитків є однією з підстав для відмови страховика для проведення страхової виплати (страхового відшкодування)  (згідно п.5 ст.26 Закону України «Про страхування»).

Договором страхування можуть бути передбачені і інші зобов’язання страхувальника.

Ознайомтесь з практичними рекомендаціями дій при настанні страхового випадку, тоді у складних ситуаціях ви зможете відреагувати правильно та оперативно, і своєчасно отримати страхове відшкодування.


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля