русукр
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

Страхова компанія «МІСТО» розробила новий продукт для вступників до навчальних закладів

2015-07-02 17:00:03 Страхування

Здача вступних іспитів у навчальний закла䈓 складна та відповідальна пора. Однак не менше турбот чекає попереду: чи зможемо платити за навчання, як там буде моя дитини жити в гуртожитку?

Для уникнення подібних запитань, страхова компанія "МІСТО" пропонує цивілізовано захиститися від подібних ризиків.

Страхування платника навчання

Страхування платника навчання не є ноу-хау по-€“вінницьки, але для більшості ВНЗів це новина. Страхується, як правило, батько чи матір вступника від ризиків смерті, встановленої інвалідності 1 та 2 групи, а також від втрати роботи під час навчання свого чада. Ці прикрі випадки, на жаль, не поодинокі та можуть призвести до наслідків неможливості продовження навчання через брак коштів у родині. Страховий платіж залежить від вартості навчання на рік.

Страхування від нещасних випадків та відповідальності студента

Також слід не забувати, що студент, поселившись в гуртожиток, несе матеріальну відповідальність перед навчальним закладом. Наприклад, необережне поводження з електроприборами може легко призвести до пожежі, неуважне ставлення до cантехніки до затоплення чи підтоплення.

Окрім того, пропонується застрахувати студента на суму 10 тисяч гривень на період навчання від нещасного випадку із медичним супроводом. Вартість такого страхування 200 гривень в рік, але ж погодьтесь, шановні батьки, так спокійніше.


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля