русукр
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

Як захиститися від наслідків житлових проблем за 50 копійок?

2016-06-06 23:22:05 Страхування

Як захиститися від наслідків житлових проблем за 50 копійок?

26 травня 2016 року у Вінницькому прес-клубі обговорювалася тема квартирних крадіжок та убезпечення житла вінничан від різних ризиків за участі голови Асоціації старших по будинках Олександра Гаврилюка, начальника управління карного розшуку ГУНП у Вінницькій області Олександра Цимбалюка та начальника департаменту впровадження інноваційних видів страхування ПАТ СК МІСТО Юрія Краківського.

З початку року у Вінниці зареєстровано 296 крадіжок приватної власності з квартир та домоволодінь. Злочинці скоюють крадіжки шляхом вільного доступу в помешкання громадян, проникають в квартири, пошкоджуючи серцевину замка, або шляхом віджиму метало-пластикових вікон. Ефективним способом захисту житла є встановлення охоронної сигналізації. За словами Юрія Краківського, аби надійніше убезпечити майнові інтереси від зловмисників, громадянам варто застрахуватися, адже почастішали випадки "ривкових" крадіжок (до 5 хв), які відбуваються до приїзду охоронної фірми.

Голова Асоціації старших по будинках Вінниці Олександр Гаврилюк звернув увагу, що не меншої шкоди житлу громадян завдають випадки затоплення або пожежі. За статистикою у місті щоденно фіксується одна пожежа та стається до чотирьох затоплень. Загальні збитки сягають мільйонів гривень. За 2015 рік Вінницькою міською радою було виділено лише 75 тисяч гривень матеріальної допомоги погорільцям. Проте, всім відомо, що позаплановий ремонт справа не з дешевих. З особистого досвіду, тривалий час проживачи за кордоном, Олександр Гаврилюк побачив реальну ефективність страхового захисту та вважає за доцільне страхування майна громадян.

Для вирішення цілого комплексу житлових проблем вінничан муніципальна страхова компанія МІСТО пропонує доступну програму соціального страхування житла вартістю 50 копійок за квадратний метр помешкання на місяць. Послуга надається відповідно до Публічного договору з добровільного страхування майна та відповідальності власників (користувачів) майна, розміщеного на сайті компанії (http://ic-misto.com.ua/public.html). Так як передбачена щомісячна оплата, страховий поліс діє з першого числа місяця наступного за місяцем сплати внеску. Зацікавлені особи можуть також ознайомитися з умовами страхування в установах ЖЕО. Для зручності, з липня оплату послуги добровільного страхування житла можна буде здійснити за "Рахунком з житлово-комунальних послуг та інших послуг". Виплати по страховим подіям Страхова компанія МІСТО проводить оперативно - до 20 днів. Особисті речі та техніка може бути застрахована за окремим договором


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля