укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

Про зміну назви Страхової компанії Місто

2017-07-06 14:52:18 Страхування

У зв`язку з численними запитами вінничан щодо перейменування Страхової компанії "Місто" повідомляємо наступне:

З 1 травня 2016 року після набрання чинності Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів у публічних акціонерних товариств з`явились нові жорсткі вимоги для підтримання відповідного типу господарського товариства. Основною вимогою закону є вимога, що акції публічних акціонерних товариств повинні перебувати у біржовому реєстрі.

Для цього таким товариствам необхідно пройти процедуру лістингу.

Для проходження процедури лістингу компанія повинна відповідати ряду вимог, зокрема, розмір статутного капіталу компанії повинен складати не менше 400 000 000 грн., кількісний склад акціонерів компанії не менше 200 акціонерів

Станом на сьогодні розмір статутного капіталу Страхової компанії "Місто" становить 46 000 000,00 грн. Власниками компанії є три юридичні особи (акціонеру Територіальна громада міста Вінниці належить 99,3913% акцій, КП "ВТК" - 0,3043%, МКП "Вінницязеленбуд" - 0,3043% акцій).

З кількісного складу засновників вбачається, що Страхова компанія "Місто" - єдина в Україні страхова компанія серед власників якої відсутні фізичні особи, а також приватні компанії.

У зв`язку з необхідністю великих фінансових затрат, а також з метою уникнення розширення кількісного складу акціонерів, на Загальних зборах акціонерів Публічного акціонерного товариства "Страхова компанія "Місто" було прийнято рішення перейменувати Публічне акціонерне товариство "Страхова компанія "Місто" на Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Місто".

Звертаємо увагу, що кількісний склад акціонерів компанії залишився незмінним. Діяльність компанії і надалі спрямована на виявлення, вивчення і задоволення потреб та інтересів вінничан.


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля