укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

Результати роботи ПрАТ "СК "Місто" за перше півріччя 2017 року

2017-07-17 13:41:47 Страхування

За перше півріччя 2017 року Страховою компанією "Місто" було укладено понад 181 тис. договорів страхування, сума зібраних страхових премій в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 56%.

В той же час, врегульовано майже 9 тис. страхових випадків та виплачено 5,1 млн.грн., що на 24 % більше ніж за аналогічний період 2016 року.

Оскільки, профільним напрямком компанії є особисті види страхування, відповідно, найбільша частина страхових виплат була проведена по даним видам страхування та склала 81%, по страхуванню майна та договорам відповідальності 19%.

Одним з пріоритетів роботи компанії є рівень задоволеності клієнтів швидкістю виплат та якістю наданих послуг. В процесі врегулювання страхових подій компанія дотримується термінів врегулювання, визначеними договорами.

За результатами роботи компанії за перше півріччя 2017 року на ім`я компанії не надійшло жодної скарги щодо несвоєчасного здійснення страхової виплати або виплати не в повному обсязі.

Основні досягнення ПрАТ "СК "Місто" за перше півріччя 2017 року:

1. У квітні 2017 року зареєстровано зміну типу та найменування компанії з Публічного акціонерного товариства "Страхова компанія "Місто" на Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Місто".

Склад власників залишився незмінним: основним акціонером є Територіальна громада міста Вінниці (99,3913% акцій). До складу акціонерів також входять два комунальні підприємтсва - КП "Вінницька транспортна компанія" - 0,3043% акцій та МКП "Вінницязеленбуд" - 0,3043% акцій.

2. Спільно з Вінницькою міською радою запущений проект страхування бійців, які відправляються в зону АТО.

За ініціативи міського голови Сергія Моргунова реалізована програма страхування військовослужбовців, що є членами територіальної громади міста Вінниці, які призвані Вінницьким ОМВК на військову службу із запасу, від нещасних випадків, що можуть статися внаслідок безпосередньої участі в районах антитерористичної операції у період її проведення.

У випадку поранення, в залежності від ступеню отриманих травм, сума страхової виплати до 50 тис.грн., а в разі загибелі бійця 100 тис.грн.

3. Впроваджено спільно з Обласною лікарнею ім.М.Пирогова програму страхування жінок області на випадок ускладнень вагітності.

4. З березня 2017 року впроваджена нова програма страхування багаторічних насаджень та майбутнього врожаю.

Страхова компанія "Місто" і надалі планує дотримуватись обраної стратегії, яка спрямована на задоволення потреб та очікувань вінничан, забезпечення рівного й справедливого доступу до страхових послуг належної якості.


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля