укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

2017-08-16 06:44:22 Страхування

ПрАТ СК "Місто" відзначила свій 9-й день народження!

8 серпня 2017 року Приватне акціонерне товариство Страхова компанія "Місто" відзначила своє 9 - річчя з дня заснування.

СК "Місто" зареєстрована 8 серпня 2008 року. Компанія є власністю територіальної громади міста Вінниці, в особі Вінницької міської ради, що володіє 99,391% акцій.

За ці роки СК "Місто" завоювала довіру клієнтів, повагу партнерів та досягла значних результатів в роботі.

На сьогодні компанія має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 16 видів добровільного і обов'язкового страхування, пропонує своїм клієнтам 58 страхових продуктів, таким чином надаючи повний спектр страхових послуг фізичним і юридичним особам.

Основними напрямками діяльності є особисті види страхування, а також страхування майна, страхування автотранспорту, страхування відповідальності, страхування вантажів та ін.

Станом на 01.07.2017 р. активи складають понад 56 млн.грн. Сформований статутний фонд 46 млн. грн.

Наша фінансова стабільність дозволяє своєчасно і в повному обсязі здійснювати страхові відшкодування своїм клієнтам.

За підсумками першого півріччя 2017 року Страховою компанією "Місто" було укладено понад 181 тис. договорів страхування, врегульовано майже 9 тис. страхових випадків та виплачено 5,1 млн.грн., що на 24 % більше ніж за аналогічний період 2016 року. Основні виплати були здійснені по особистим видам страхування, в тому числі добровільному медичному страхуванню.

СК "Місто" і в подальшому планує надавати якісні страхові послуги та вдосконалювати сервіс, надаючи високий рівень обслуговування та індивідуальний підхід до клієнта.


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля