фото - цікаве про віруси

Цікаве про віруси!

Що таке віруси? Коли вони з’явилися на нашій планеті? У чому їх користь та чим вони люблять займатися?

Що таке віруси? - Це перші живі організми на планеті та одночасно - провокатори хвороб. Ви знали, що віруси живі? У них є ДНК або РНК, вони здатні до мутацій, розмноження та виживання в складних умовах.

Коли ж вони з’явилися? - Вважається, що віруси є аборигенами нашої планети. А одна із версій, що вони потрапили на Землю в момент її створення, бо насправді живуть і в космосі.

У чому їх користь?- Колись експеримент довів, що в умовах повної стерильності людський організм є нежиттєздатним. Це доводить необхідність для нас контактувати з вірусами. Вони суперважливі для імунної системи. Знайомлячись з вірусами, організм виробляє проти них природну зброю - імунітет.

Що вони найбільше люблять? - Віруси найбільше люблять жити в живому організмі - людини, тварини або рослини. Саме в організмі вони займаються улюбленою справою - розмноженням. Тому що саме цей процес є сенсом їхнього життя. І для цього «аборигенам» потрібна жива клітина.

Як захиститись від цих провокаторів? - Захиститися від цих маленьких збудників допомагає комплексний підхід! «Сопливий дитячий вік» (з 2 до 9 років) тренує імунну систему, вакцинація оберігає від «обов'язкових» хвороб типу краснухи, вітрянки, кору і тому подібних, а гігієна та обережність - наші елементарні заходи безпеки, про які ми чуємо щодня і звідусіль, та не завжди дотримуємося!

Але з часом віруси слабшають і втрачають свою силу! Що, звісно, не може не тішити! Тому наше завдання сьогодні – дбати про власний імунітет та дотримуватись гігієни. Отож, бережіть себе та своїх близьких!

Замовити дзвінок