фото - співпраця з ЕС

Лист-подяка за співпрацю для ДП «Електричні системи»

Шановний партнере ДП «Електричні системи», дозвольте висловити Вам щиру подяку за плідну співпрацю. Ми щиро сподіваємося, що наше партнерство і надалі буде таким ефективним і позитивним, а ввесь колектив Вашої компанії буде задоволений медичним страхуванням від СК «Місто».

Ми пишаємося, що у Вінниці є підприємство високого європейського рівня, яке дбає про свій трудовий колектив і питанню соціального забезпечення приділяє велику увагу.

Ми розробили та впровадили якісні страхові продукти, закріпили кращих лікарів, аби супровід Ваших співробітників, наших застрахованих, був оперативним, а лікування - ефективним. Ваші працівники дослуховуються рекомендацій та побажань СК «Місто», що дозволяє нашим лікарям максимально швидко та ефективно організовувати для них медичну допомогу та сприяти одужанню.

Для нас велика честь працювати з Вами. Ви підтвердили свою відмінну репутацію на рівні співпраці - будь-які питання Ваші фахівці вирішують швидко та легко.

Сподіваємося, що наші програми добровільного медичного страхування зможуть довгий час слугувати позитивним досвідом мотивації Вашого трудового колективу, а всі працівники будуть здоровими.

Бажаємо Вашій доброзичливій команді успіхів на професійній ниві і процвітання!

Замовити дзвінок