Страхування від кліщів для дітей - фото

Страхування від кліща для дітей. Чи варто оформляти таку страховку?

Останнім часом активність кліщів зростає. Так само стрімко підвищується кількість звернень до лікарів з приводу укусів. Діти грають у траві, гуляють в парках та скверах, охоче беруть на руки тварин. Тому частіше за дорослих потерпають від укусів кліщів.

На питання, що робити, якщо вкусила ця комаха, можна отримати досить багато рекомендацій з різних джерел, у тому числі і суперечливих. Але найдієвіші і корисні поради можна отримати тільки від лікаря. Страхування дозволяє бути на зв'язку з лікарем-координатором страхової компанії цілодобово і отримувати необхідну інформаційну підтримку в будь-який момент, коли така допомога буде необхідною і важливою.

Страховка «Школярик комплексний» впроваджена була ще у 2008 році. І вже 12 років СК «Місто» страхує дітей від травм, отруєнь, укусів тварин, змій та комах, у тому числі кліщів.

Страховка забезпечує батьків та їхніх дітей комплексною допомогою: висококваліфіковані лікарі-координатори цілодобово надають підтримку при настанні страхового випадку; швидка та правильна послідовність дій сприяє кращому одужанню дітей; оперативні виплати в найкоротші терміни забезпечують фінансову підтримку батьків під час лікування.

Алгоритм дій при укусі кліща досить простий – потрібно звернутися до лікаря і якомога швидше видалити комаху. Пам’ятайте! Якщо кліщі прикріплені менше, ніж 24 години, зараження мало ймовірне (але можливе). Якщо вони прикріплені більше 48 годин - ймовірність зараження різко зростає.

Що не варто робити при укусах кліщів?!

  1. Не «душіть» кліщів олією, лаком або бензином! Ви тільки примножите ймовірність інфікування після укусу комахи.
  2. Не давіть, не стискайте, не пробивайте кліщів (боррелії та інші збудники можуть перебувати у всіх його біологічних рідинах).
  3. Видаляти кліщів слід пінцетом (є також спеціальні пристосування), краще в рукавичках, захопивши його якомога ближче до шкіри, і вертикально спрямованими рухами повільно витягувати.
  4. Можна використовувати звичайну нитку, але не перекручуйте комаху - це збільшує шанси відриву його частин.
  5. Якщо при видаленні кліщів залишилися частини їх ротової порожнини - не панікуйте, вони неінфекційні. Спробуйте ще раз. Якщо не вийшло - зверніться до лікаря.

Після видалення комахи обробіть місце укусу кліща антисептиком (можна промити водою з милом). Людина, яка видалила його, також повинна вимити руки.

Оскільки багато рекомендації не завжди практичні і не завжди можуть бути використані, особливо для дітей, дуже важливо щоденно ретельно оглядати тіло. Шукати кліщів у першу чергу варто в складках шкіри, оглядати області за вухами, пупок, пах та його складки, волосяну частину голови.

Пам'ятайте, що на доглянутих ділянках зі скошеною травою кліщі навряд чи будуть присутні. І навпаки - місця, багаті зеленими насадженнями (як декоративними, так і природними), кліщі полюбляють найбільше. Найвища їх концентрація спостерігається в лісах.

Для захисту від укусів кліщів рекомендуємо наносити на шкіру і одяг репеленти, які містять діетілтолуамід (ДЕТА). Чим вища концентрація ДЕТА, тим більш тривалий формується захист від комах. Однак треба пам'ятати, що дітям протипоказано застосовувати засоби захисту, які містять більше 10% ДЕТА через підвищену абсорбцію та токсичність. А руки обробляти взагалі не можна, аби уникнути можливого попадання на слизові оболонки.

І якщо вже так сталося, що Ваша дитина підхопила кліща, і є застрахованою за програмою страхування «Школярик комплексний» або «Школярик» - телефонуйте до наших лікарів на гарячу лінію 0-800-211-118, аби оперативно отримати консультацію та алгоритм Ваших дій та надати допомогу дитині якнайшвидше.

Програми страхування від кліщів, травм, отруєнь та інших нещасних випадків «Школярик комплексний» та «Школярик» доступні для дистанційного оформлення на нашому сайті. Тому Ви можете купити страховку онлайн усього за лічені хвилини. Але зате Ви убезпечите своїх малюків на весь майбутній літній сезон.

Що входить в страховку?

  • Покриття витрат на консультації лікарів, проведену діагностику, оперативне та медикаментозне лікування.
  • Call-центр із цілодобовою допомогою найкращих лікарів: безкоштовно з будь-якого оператора на території України за телефоном 0-800-211-118.
  • Розширений захист страхування: договір діє 24 години на добу 365 днів на рік на території України.
  • Гарантовані виплати при настанні нещасного випадку: оперативна компенсація в терміни до 6 робочих днів.
  • Прозора система виплат страхового відшкодування відповідно до травми згідно з таблицею виплат та додатково за програмою «Школярик комплексний» - компенсація витрат за діагностику та обстеження згідно з наданими чеками.

Вартість страхування на одну дитину – 50 грн або 200 грн на рік.

Тривалість страховки – 1 рік.

Територія покриття - вся Україна (крім окупованих територій).

Вік страхування: від 5 до 18 років.

Подбайте про своїх дітей завчасно!

Замовити дзвінок