фото - нові правила в'їзду в Україну для українців та іноземців

Нові правила в'їзду в Україну для іноземців та українців

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2021 р. №310 внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 № 1236.

Іноземним громадянам, незалежно від країни прибуття, для в'їзду в Україну, потрібно мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні, що покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє весь термін перебування в Україні.

Необхідний негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більше, ніж за 72 години до перетину державного кордону. А також, згідно заяви Держприкордонслужби, потрібно вказати мету поїздки. Без підтвердження цілі подорожі, іноземцю можуть не дозволити в'їзд в Україну.

У дітей-іноземців та осіб без громадянства, які не досягли 12 років, не вимагається негативний ПЛР-тест. Також іноземні громадяни та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, при в'їзді в Україну повинні встановити додаток «Вдома» і відправитись на самоізоляцію.

Громадянам України для перетину українського кордону потрібно мати негативний результат ПЛР-тесту, який проведено максимум за 72 годин до в'їзду. У разі відсутності тесту, українець повинен встановити додаток «Вдома» і відправитися на 14-денну самоізоляцію. Достроково завершити самоізоляцію можливо при отриманні негативного результату ПЛР-тесту.

Join us
and get all the news first

Telegram channel
Request a call