фото - нові правила в'їзду в Україну для українців та іноземців

Нові правила в'їзду в Україну для іноземців та українців

З 2 липня іноземцям, які в'їжджають з Індії, Великої Британії, Російської Федерації та Португалії, а також тим, хто перебував на території цих країн не менше 7 днів протягом останніх 14 днів, необхідно здати в пункті пропуску експрес-тест. Для  українців, а також іноземних громадян, які постійно проживають на території України, старших 12 років, вимагається негативний результат експрес-тесту, зроблений в пункті пропуску. Без пред'явлення такого результату дані особи підлягають обов’язковій самоізоляції або обсервації. Тест проводиться за вланий рахунок осіб, які перетинають кордон.

Також згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 2 червня 2021 р. №1236 іноземним громадянам, незалежно від країни прибуття, для в'їзду в Україну, потрібно мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні, що покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє весь термін перебування в Україні.

А також один із наступних документів:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більше як за 72 години до перетину державного кордону;
  • негативний експрес-тест на антиген, зроблений не раніше ніж за 72 години до в'їзду;
  • документ з підтвердженням проходження повного курсу вакцинації (довідка про щеплення російською вакциною "Спутник V" не дає права на в'їзд).

Громадянам України та іноземним громадянам, які постійно проживають на території України, для перетину українського кордону не потрібно пред'являти негативний результат ПЛР-тесту.

У дітей-іноземців та осіб без громадянства, які не досягли 12 років, вимагається лише страховка з покриттям СOVID-19.

 

Join us
and get all the news first

Telegram channel
Request a call