Оновлення та зміни в програмах "Вагітність та пологи"

Фото - зміна тарифів та умов страхування вагітності та пологів

Оновлення та зміни в програмах "Вагітність та пологи"

Шановні вінничани!

Для більш якісного та комплексного надання послуг вагітним та породіллям, а також у зв’язку зі зростанням вартості лікарських засобів та медичних послуг, відбулися зміни у програмах ведення вагітності та пологів "Оберіг", "Оберіг плюс", "Лелека" та "Лелека плюс", а також серед страхових продуктів з’явився новий - "Оберіг скринінг".

За останні три роки страхова компанія "Місто" не вносила зміни у вартість даних страховок, при цьому ціни на аналізи, діагностику та медикаменти зросли від 30% до 50%. У зв'язку з цими факторами, а також для поліпшення якості виконання своїх зобов'язань зі страхування перед лікарнями, медичними установами, аптеками та вінничанами, страхова компанія "Місто" модифікувала страхові програми з ведення вагітності і пологів, а також змінила вартість на деякі з них.

Для забезпечення впевненості та надійності вінничан у даних страхових продуктах, суми покриття зросли більше, як вдвічі. Тепер страховка покриває лікування більш дороговартісних ускладнень під час вагітності чи пологів. Збільшена сума на лікування загроз під час вагітності з 2 тис. грн. до 3 тис. грн., а на пологи - з 20 тис. грн. до 50 тис. грн. Оновлені програми надають впевненості та захищеності вагітним та породіллям. Окрім того, розширився перелік хвороб для лікування в умовах стаціонару.

Нова програма страхування вагітності "Оберіг-скринінг" забезпечує оплату на проведення діагностики щодо генетичних захворювань та виявлення ризиків ускладнень при вагітності на ранніх стадіях. Даний страховий продукт передбачає комплекс досліджень під час 1 триместру.

Дані зміни набудуть чинності 04.11.2019.

Request a call