Прості поради: Як уникнути перехолодження та обмороження?

фото - Прості поради від СК «Місто»: Як уникнути перехолодження та обмороження?

Прості поради: Як уникнути перехолодження та обмороження?

Морозна погода набирає обертів, уже незабаром українці будуть випробовувати себе купанням в ополонці. Тому важливо уберегти себе від переохолодження і дотримуватись простих правил:

  1. Перед купанням у ополонці зважте усі «за» та «проти»: стан здоров'я, можливі наслідки, зокрема, в умовах пандемії.
  2. Не забудьте застрахувати себе і своїх близьких від перехолодження і обмороження на нашому сайті ic-misto.com.ua онлайн, лише на 5 хвилин, щоб максимально убезпечитись від негативних наслідків.
  3. Важливо потурбуватись про дітей, які зараз все більше проводять час на вулиці. Адже у дітей терморегуляція ще не налагоджена. Також у людей похилого віку при деяких хворобах вона порушена. Саме ці категорії найбільш вразливі до переохолодження.
  4. Якщо ви працюєте з бензином при мінусовій температурі, варто використовувати водонепроникні рукавички, щоб уникнути обмороження при потраплянні на шкіру бензину.
  5. Також варто виключити паління та вживання алкоголю. Адже від алкоголю тіло швидко втрачає тепло, а паління зменшує швидкість циркуляції крові в кінцівках. Саме вони найбільш вразливі до обмороження.
  6. Уникайте перевтоми, більше рухайтесь, особливо важливо рухати руками та ногами, щоб пришвидшити кровообіг. Кожні півгодини/годину заходьте у тепле приміщення, щоб зігрітись. Особливо, якщо відчуваєте печіння шкіри.
  7. Не торкайтесь металу (руками чи язиком), а також не носіть металеві прикраси, адже у місці контакту шкіра більш схильна до обмороження.
  8. Варто достатньо вживати їжі до води, а також бажано брати з собою термос із гарячим чаєм.
  9. Уникайте носіння важких нош, адже вони можуть перетиснути судини, що може спричинити обмороження.
  10. Одягайте кілька шарів одягу, нетісне взуття, не забудьте про рукавички, шапку та шарф. Не залишайте відкриті ділянки шкіри для холоду.

Дотримуйтесь цих простих вимог, і переохолодження Вам не страшне.

Request a call