Поліс від COVID-19 «Транзит для іноземців» в Україні - фото
Поліс «COVID-STOP транзит» для іноземних громадян:

1.Оформляється онлайн за 5 хв. з будь-якого куточка світу.

2.Відповідає законодавству України.

3.Підходить для перетину кордону.

4.Захищає на території України від COVID-19.

5.Покриває лікування та обсервацію.

Калькулятор
Опис програми
Умови страхування
Тарифи
Документи для оформлення
Як здійснюється виплата?

У зв'язку зі всесвітньою пандемією, Україна, як і багато інших країн світу, запровадила обов'язкове страхування від COVID-19 для іноземних громадян на своїй території.

Ми розуміємо, наскільки важливо для іноземців комфортно потрапити до третьої країни, та бути забезпеченими чинним медичним полісом, що відповідав би усім вимогам прикордонних служб України та законодавству.

Тому у програмі «COVID-STOP» впровадили короткий період страхування - «Транзит 5 днів». Це - 5 днів страхового захисту впродовж місяця. Кожен, застрахований на даний проміжок часу, іноземець має можливість скористатися медичним полісом двічі впродовж 30 днів: проїхати транзитом через територію України в один бік та повернутись додому назад.

Переваги медичного поліса «COVID-STOP транзит»:

 • Унікальний коридор у 30 днів (1 місяць).
 • 5 днів страхового захисту: 48 годин (2 дні) - в один бік подорожі, 48 годин (2 дні) - у зворотний бік та 1 день бонусом.
 • Одна вартість для усіх іноземних громадян без обмежень у віці - 75 грн.
 • Відсутність часової або фінансової франшизи.
 • Оформлення онлайн за 5 хвилин у будь-який час та з будь-якого куточка світу.
 • Поліс вступає в дію одразу після оформлення та оплати. Тому допомагає іноземцям, котрі «застрягли на таможні», в'їхати в Україну.
 • Електронний акцепт укладений українсько-англійською мовою та дозволяє міжнародним авіакомпаніям (перевізникам) пересвідчитись у приналежності полісу іноземцю.
 • Можливість групового страхування (до 10 осіб) в одному полісі, сплачуючи один раз.
 • Документ, який не обов'язковий для друку, оскільки є електронним полісом і може бути пред'явлений на кордоні на мобільному пристрої.
 • Відповідність медичного поліса усім вимогам законодавства України - документ підписується у двосторонньому порядку, а не лише зі сторони страхової компанії.
 • Поліс покриває амбулаторне та стаціонарне лікування, а також обсервацію, згідно з вимогами Кабінету міністрів (Постанова №480 від 12.06.2020 року).

Як оформити електронний поліс «COVID-STOP транзит»?

 • В калькуляторі оберіть дату в'їзду в Україну (поліс розпочне діяти в указаний Вами день). Дата завершення дії полісу буде вказана сайтом автоматично, терміном на місяць.
 • Укажіть період страхування «Транзит 5 днів».
 • Якщо подорожує більше, ніж 1 особа, - виберіть у калькуляторі необхідну кількість людей (максимум 10 іноземців), котрих необхідно застрахувати.
 • Тисніть на помаранчеву кнопку «Порахувати». Калькулятор рахує загальну суму страхового платежу на вказану кількість осіб. Біля суми натисніть «Купити» та перейдіть на форму оформлення медичного поліса від COVID-19 для іноземців.
 • КРОК 1. «СТРАХУВАЛЬНИК» (особа, що укладає договір: дорослі від 18 років). На цьому кроці може бути вказане прізвище та ім'я іноземця, ПІБ перевізника, представника авіакомпанії або турагента.
 1. Якщо на 1 кроці іноземець: впишіть прізвище та ім'я, відповідно до закордонного паспорта, з яким той буде в'їжджати в Україну, дату народження, серію та номер документа, дату та орган видачі (якщо такий вказаний у паспорті), ідентифікаційний код - 10 нулів (обов'язково), адресу реєстрації за кордоном (або місце проживання), номер телефону (на нього надійде смс-код для підписання електронного договору) та email, на який надійде електронний поліс.
 2. Якщо на 1 кроці перевізник або агент: укажіть усі свої дані, відповідно до офіційного документа (закордонного чи внутрішнього паспорта, або ID-карти), номер мобільного телефону та email (аналогічно, як вказано вище).
 • КРОК 2. «ЗАСТРАХОВАНА(НІ) ОСОБА(И)»: заповніть дані осіб, котрих необхідно застрахувати: прізвище та ім'я відповідно до закордонного паспорта, з яким іноземець подорожуватиме, дату народження, серію та номер документа, адресу реєстрації (проживання) за кордоном.
 • Якщо на 1 та 2 кроці - одна і та ж особа, відмітьте «пташечку» і всі дані з 1 кроку автоматично продублюються на 2-й.
 • Натисніть на помаранчеву кнопку «Підписати договір через смс» та дочекайтеся надходження смс-повідомлення на свій мобільний пристрій. Введіть 6-тизначнийй код із смс в поле, що нижче.
 • Тисніть на останню кнопку «Оформити договір страхування» та завершіть процес формування електронного поліса.
 • Після цього сайт автоматично відкриває сторінку платіжної системи для оплати банківською картою Visa або MasterCard. Введіть реквізити карти та сплатіть онлайн. Зауважимо, що банківська карта має бути підключена до смс-банкінгу для захисту Ваших даних та безпечних оплат в інтернеті. Якщо Вам не вдається здійснити оплату, напишіть нам на Viber/ WhatsApp для оперативної допомоги: +38093-1251428.
 • Після оплати електронний поліс автоматично відправляється на вказаний email (тому перевірте правильність його введення) та з'являється в особистому кабінеті на сайті.
 • Ви можете роздрукувати медичний поліс або показати його на мобільному пристрої при в'їзді в Україну.

Чи можна купити поліс «COVID-STOP транзит 5 днів» для перебування в Україні 3, 4 або 5 днів?

Ні, поліс «COVID-STOP транзит» передбачає страхування іноземців, котрі проїжджають через територію України транзитом, мають підтверджуючі документи про виїзд за кордон протягом 48 годин (2 діб). Для довшого перебування (3, 4, 5 та більше днів) в нашій країні необхідно оформити повноцінний медичний поліс від COVID-19, терміном на 1 місяць (мінімальний час страхування). Тому в калькуляторі оберіть інший період страхування.

Чи підходить для української прикордонної служби електронний поліс від COVID-19, пред'явлений на телефоні? Чи необхідно його роздрукувати?

Так, укладений онлайн медичний поліс «COVID-STOP» має юридичну силу. І Ви можете пред'явити його прикордонникам на мобільному пристрої. Він відповідає Законам України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронну комерцію». Поліс має підпис, печатку страхової компанії та Ваш підпис у вигляді одноразового ідентифікатора, котрий надходить на мобільний пристрій при його укладенні. Але для зручності та перестрахування ми рекомендуємо роздруковувати електронний договір та квитанцію про оплату (якщо є така можливість).

Для кого програма «COVID-STOP транзит» є важливою та необхідною?

 • Звичайним подорожуючим іноземцям, котрі проїжджають транзитом територію України, прямуючи до третьої держави. Вони зобов'язані пред'явити медичний поліс від COVID-19 прикордонній службі.
 • Авіакомпаніям та перевізникам, які на вищому рівні забезпечують своїх пасажирів сервісом. Тому пропонують поліс від COVID-19 в Україні як додаткову послугу, аби у їхніх клієнтів не було проблем при в'їзді в Україну.
 • Іноземним туристичним компаніям, котрі організовують для своїх громадян закордонні поїздки до України (чи третіх країн, транзитом через Україну) та забезпечують квитками, ваучерами, медичними полісами, в тому числі і від COVID-19 в Україні.
 • Українським туроператорам, котрі займаються в'їзним туризмом і приймають в нашій країні іноземних громадян, організовуючи відпочинок для нерезидентів на найвищому рівні.

Кому з іноземців не потрібний медичний поліс від COVID-19 при в'їзді в Україну?

Страхування від коронавірусу в Україні не потребують іноземці, які мають постійне місце проживання в Україні (так зване «ПМЖ»). Ця умова прописана в Постановах КМУ №480 та 641.

З медичним полісом «COVID-STOP транзит» Ви можете спокійно подорожувати в інші країни до рідних та знайомих, з робочими та діловими візитами, без особливих ризиків та хвилювань. Оформіть електронний поліс від COVID-19 на нашому сайті та подорожуйте впевнено і безпечно. Адже страхова компанія «Місто» вже піклується про вас!

Відчувайте себе спокійно та захищено з медичним полісом «COVID-STOP транзит»!

Таблиця умов страхування за програмою «COVID-STOP» для іноземців:

Опції страхування/вид лікування Страхова сума 25 000 грн.,
в т. ч. ліміт на випадок
Добровільне медичне
страхування від COVID 2019:
15 000 грн
 • амбулаторне лікування
 • 3 000 грн
 • стаціонарне лікування
 • 10 000 грн
 • витрати на обсервацію
 • 2 000 грн
Добровільне страхування
від нещасних випадків (летальний випадок)
10 000 грн

Тарифи для іноземців за програмою «COVID-STOP»:

Вік Застрахованої особи 6-60 років 61-69 років 0-5 років/від 70 років
Строк дії договору Вид страхування Добровільне медичне
страхування
Добровільне страхування
від нещасних випадків
Добровільне медичне
страхування
Добровільне страхування
від нещасних випадків
Добровільне медичне
страхування
Добровільне страхування
від нещасних випадків
6
місяців
Страховий тариф, % 4,26667% 1,6% 8,53334% 0,04% 12,8% 4,8%
Страховий платіж, грн. 640,00 160,00 1280,00 320,00 1920,00 480,00
3
місяці
Страховий тариф, % 2,6667% 1,00% 5,33334% 0,02% 8,00% 3,00%
Страховий платіж, грн. 400,00 100,00 800,00 200,00 1200,00 300,00
1
місяць
Страховий тариф, % 1,06667% 0,4% 2,13334% 0,01% 3,2% 1,2%
Страховий платіж, грн. 160,00 40,00 320,00 80,00 480,00 120,00
1
місяць/5 днів страхового
захисту
Страховий тариф, % 0,4% 0,15% 0,4% 0,15% 0,4% 0,15%
Страховий платіж, грн. 60,00 15,00 60,00 15,00 60,00 15,00

Для оформлення договору «COVID-STOP транзит» необхідні такі документи:

 • Закордонний паспорт.

Що робити в разі захворювання?

При настанні страхового випадку Ви повинні:

 1. відразу, але не пізніше 2 (двох) робочих днів, повідомити СК «Місто» про настання події, що має ознаки страхового випадку за телефоном 0-800-211-118;
 2. звернутися за допомогою до медичного закладу та дотримуватись рекомендацій лікарів;
 3. будь-яким доступним шляхом (через сайт ic-misto.com.ua, поштовим зв’язком тощо) надати страховій компанії «Місто» всі необхідні документи:
 • Заява про страхову виплату за формою, встановленою Страховиком.
 • Договір страхування.
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера особи, яка звернулась за страховою виплатою (за наявності).
 • Паспорт особи, яка звернулась за страховою виплатою.
 • Паспорт (свідоцтво про народження) Застрахованої особи.
 • Паспорт Застрахованої особи з відмітками про перетин кордону України.
 • Лабораторне підтвердження інфікування Застрахованої особи вірусом COVID-19 (ПЛР-тест).
 • Медична документація (консультативні висновки, виписка з амбулаторної/стаціонарної карти хворого - Застрахованої особи з обов’язковим зазначенням П.І.Б. Застрахованої особи, дати звернення за медичною допомогою, тривалості лікування, анамнезу (історії виникнення) захворювання, остаточного діагнозу, обсягу проведеного обстеження та лікування, об’єму наданих медичних послуг/медикаментів).
 • Рецепти на лікарські засоби, вироби медичного призначення, завірені відповідним лікарем.
 • Платіжні документи (фіскальні чеки, квитанції, платіжні доручення, акти виконаних робіт тощо) про сплату Застрахованою особою вартості наданої медичної допомоги/лікарських засобів, витрат на обсервацію у випадку якщо при настанні страхового випадку Застрахована особа, за попереднім погодженням із Страховиком, самостійно оплатила вартість медичних послуг, витрат на обсервацію.
 • Довідка про смерть Застрахованої особи у випадку смерті Застрахованої особи, а також медичні документи, що підтверджують факт смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.
 • Довідка щодо перебування Застрахованої особи під час настання нещасного випадку у стані алкогольного, наркотичного чи токсичного сп'яніння.
 • Документи про правонаступництво (для спадкоємців).
 • Матеріали правоохоронних та судових органів - у разі необхідності.
 • Довідка з банку про відкриття або наявність банківського рахунку Вигодонабувача в грошовій одиниці України (гривні) для перерахування страхової виплати (за страховим випадком з добровільного страхування від нещасних випадків та/або у випадку, якщо Застрахована особа, за попереднім погодженням із Страховиком, самостійно оплатила вартість медичних послуг).
 1. на вимогу Страховика надати представнику Страховика можливість проведення додаткового медичного огляду Застрахованої особи.

Рішення про здійснення або відмову Страхової виплати приймається Страховиком протягом 3 робочих днів після отримання всіх вказаних документів. Страхова виплата здійснюється протягом 2 (двох) робочих днів з дати підписання страхового акту.

Якщо у вас виникнуть питання щодо оформлення страхового випадку, ви можете звернутися до нас за телефоном 0 800 211 118.

Як купити страховку онлайн?
Оберіть в калькуляторі необхідний вид страхування
Заповніть подробиці страхування та особисті дані
Оплатіть страховку онлайн зручним способом
Отримайте документи в особистому кабінеті і на e-mail
Чому клієнти нас обирають?
Особистий онлайн-кабінет

Цілодобовий доступ до оформлених страховок з будь-якого куточка світу

Продукт високої якості

Унікальні програми страхування європейського рівня за вінницькими цінами

Гарантовані швидкі виплати

СК «Місто» здійснює колосальні виплати застрахованим при страхових випадках

Цілодобовий Call-центр 24/7

Найкращі профільні лікарі допомагають 365 днів на рік 24 години на добу

Безпечні платежі

Оплата онлайн через безпечні платіжні системи з будь-якого куточка світу

Ваш персональний помічник
Ваш персональний помічник зі страхування
Запропонує ідеальну страховку
Допоможе оформити поліс
Забезпечить швидку доставку
Допоможе при страховому випадку
Пишіть просто зараз!
Електронний поліс Вас чекає!
Лише один файл.
Обмеження: 64 МБ.
Дозволені типи: gif, jpg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, avi, mov, mp3, ogg, wav.
Ми зробили щасливими понад 200 тисяч вінничан
38122
Вагітних та породіль
21349
Школярів
198
Воїнів АТО
115988
Туристів
23345
Власників транспортних засобів
2555
Власників будинків і квартир
ИГОРЬ
18.11.2020
Находясь за пределами нашей Родины, но всегда возвращаясь в её объятия, по причине всемирного хаоса с COVID19 - без страховки от этой беды в Украину не пускают. Вот и воспользовался этой организацией находясь за рубежом . Профессионализм, личное участие в получении страховки и огромное добродушие коллектива - сделали мой выбор именно в этой компании. Огромное Вам спасибо за Вашу работу! Лучше Вас в Украине нет никого!!! Так держать. Если страховка - то только у Вас. Всем советую...поверьте, не подалеете.
Наталія
20.03.2020
Задоволена даною компанією на 100%. Уважні!
Приділяють достатньо часу.
Все виплачують дуже швидко.
Ірина
30.01.2020
Хочу подякувати страховій компанії "Місто" за допомогу по медичному страхувані. Так сталось, що потрапила у лікарню на операцію апендецит. Коштів пішло багато, та на щастя страхова компанія ;Місто" оплатила всі витрати на медикаменти, без проблем .На протязі 10 днів, після здачі всіх документів в офіс, я получила на карточку всю суму, яка була вказана в заяві. На слідуючий рік обовязково продлю страховку в них же. .Лікар координатор теж завжди був на звязку.
Працівник Вінницяоблводоканал
29.01.2020
Дякую вам ви найкраща страхова компанія
Алла
27.01.2020
Оформляла страховку у випадку травм, Пicля того як отримала травму в громадському транспортi- забiй пальця правоi кистi, звернулась на швидку в травмпункт, в той ж день зiдзвонилась з агентом. Отримала компенсацiю на карту через 10 днiв- дуже доречна фiнансова допомогла, так як процес лikyвання та вiдновлення тканин затягнеться на пiвроку.
Олександр Ковінько
07.11.2019
Четвертий рік ми страхуємо всіх дітей нашої Вороновицької громади, а це майже півтори тисячі діток. Кожна дитина отримує страховий сертифікат та дисконтну картку. Протягом цих років, що ми страхуємо дітей, ще ні в одному нещасному випадку не було відмовлено. На наступний рік будемо думати над розширенням страховки, щоб були не лише нещасні випадки, а й деякі хвороби, якими найчастіше хворіють діти. Звичайно, я бажаю Вам, щоб діти не хворіли і ці страховки не знадобилися.
Руслан Миколайчук
23.09.2019
Я їздив до Німеччини на декілька місяців. Раптово прихопив апендицит. Треба було діяти дуже швидко, хвилини вирішували все. Там клініки такі, що не роблять безкоштовно, потрібна передплата. Ми передплатили всі послуги, з клініки зібрали весь пакет документів, які занесли в страхову компанію «Місто» і нам всі ці гроші повернули. 4 тис євро! Це для нас не підйомна сума. Дякую, що страхова компанія "Місто" на своєму місці.
Козаченко Ірина
10.08.2019
Відпочивали в Болгарії з хлопцем. Він чимось отруївся. Перший день я його годувала своєю аптечкою, потім зрозуміла, що треба їхати в лікарню. Подзвонила на номер Вайбер з полісу і через 20 хвилин до нас приїхав лікар і призначив нормальні ліки. Спасибі, що так швидко спрацювали і залишок нашої відпустки ми провели на позитиві. Приємно, що нам надали допомогу і ми ні копійки не заплатили.
Попов Іван
19.07.2019
"Місто" - хороша компанія, я купував страховку для відпочинку декілька разів. Приємно, що у Вінниці є такого масштабу страхова компанія. Ціна найдешевша, умови страхування найкращі. Тому, коди я їду відпочивати, завжди телефоную в "Місто".

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок