фото - страховка дитяча Школярик комплексний
Страховка "Школярик комплексний"

Унікальна програма страхування дітей від нещасних випадків з медичним супроводом

Калькулятор
Калькулятор
Опис програми
Умови страхування
Тарифи
Документи для оформлення
Як здійснюється виплата?

Навіщо дітям страховка "Школярик комплексний"?

Здорові діти – діти, які ведуть активний спосіб життя і знаходяться у постійному русі. Школа, перерви, ігрові майданчики, спортивні та танцювальні гуртки, розваги на вулиці... Це далеко не повний список активностей для дітей, які водночас приносять дітям радість і можуть стати причиною травмування.

Щоб допомогти батькам при настанні нещасних випадків із дітьми, страхова компанія "Місто" впровадила унікальну в Україні програму страхування - "Школярик комплексний". 

Дана страховка унікальна в Україні та не має аналогів. Це виплата страхового відшкодування за факт тілесного пошкодження, отриманого внаслідок нещасного випадку та додатково - компенсація витрат за діагностику, оперативне та медичне лікування травми.

Чи часто діти травмуються? 

Згідно зі статистикою, в Україні щорічно відбувається близько 2,5 млн нещасних випадків, які тягнуть за собою травмування, інвалідність, втрату працездатності. В дану групу ризику входять і діти. У зимовий період діти часто переохолоджуються, травмуються на льоду та снігових гірках. Влітку - падають та ударяються під час активних видів відпочинку, купаються у водоймах, отруюються.

Страховка від нещасних випадків "Школярик комплексний" діє лише у школі?

Ні, страховка "Школярик комплексний" унікальна тим, що діє цілодобово 365 днів на рік, в тому числі під час канікул та відпочинку дитини в дитячих таборах, під час подорожей по Україні, а також на час спортивних змагань та тренувань дитини, занять у гуртках тощо.

Які переваги страхування дитини за програмою «Школярик комплексний»?

1.    Гарантовані виплати при настанні нещасного випадку: оперативна компенсація в терміни до 6 днів.

2.    Покриття витрат на консультації лікарів, проведену діагностику, оперативне та медикаментозне лікування травми.

3.    Покриття всіх видів нещасних випадків.

4.    Call-центр із цілодобовою допомогою найкращих лікарів: безкоштовно з будь-якого оператора на території України за телефоном 0-800-211-118.

5.    Розширений захист: договір діє 24 години на добу 365 днів на рік на території України. Поширюється на період подорожей, дитячих таборів, а також на час спортивних змагань та тренувань, занять у гуртках.

6.    Сервісна картка: кожен клієнт стає учасником Дисконтного клубу "Місто" та має можливість отримати дисконтну картку, яка дозволяє користуватись знижками до 20% на інші види страхування СК "Місто" та послуги наших партнерів (медичні та оздоровчі центри, магазини та розважальні заклади).

7. Прозора система виплат страхового відшкодування відповідно до травми згідно з таблицею виплат та компенсація витрат за діагностику та обстеження згідно з наданими чеками.

Які нещасні випадки покриває дана страховка дитини? 

 • травматичні ушкодження тканин й органів організму з порушенням їхньої цілісності та функцій, деформацією або порушенням опорно-рухового апарату, спричиненими зовнішнім впливом (травми);
 • поранення;
 • анафілактичний шок;
 • утоплення та задушення та ін.;
 • ураження блискавкою, електричним струмом;
 • тепловий удар та опіки (крім сонячних);
 • обмороження, перегрівання та переохолодження;
 • укуси тварин, комах, змій і т. ін.;
 • випадкове отруєння газами, промисловими та побутовими хімічними речовинами, отруйними рослинами, ліками, недоброякісними харчовими продуктами (при стаціонарному лікуванні більше 3-х діб);
 • травми, отримані у процесі руху транспортних засобів в результаті їх аварії, при користуванні машинами, інструментами, механізмами, знаряддями праці;
 • захворювання на сказ, правець, ботулізм, малярію, кліщовий енцефаліт, поліомієліт, гематогенний остеомієліт;
 • інші раптові, випадкові, короткочасні, непередбачені та незалежні від волі Застрахованої особи (Страхувальника, Вигодонабувача) травми, в наслідок яких настав нещасний випадок.

Чи покриває страховка від нещасного випадку лікування дитячих хвороб?

"Школярик комплексний" - це страхування від нещасних випадків. Нещасний випадок - це раптова, випадкова, короткострокова подія, яка сталася поза волею застрахованої особи й призвела до порушення здоров'я: травми, опіки, обмороження, гострі отруєння, укуси тварин, отруйних комах та змій, ураження блискавкою або електричним струмом, протиправні дії третіх осіб та ін.

Порушення здоров'я внаслідок вірусних захворювань або загострення хронічних хвороб не є раптовими випадками, котрі призвели до втрати працездатності, і мають відношення до добровільного медичного страхування.Тому слід відрізняти нещасний випадок та хворобу. Захворювання та їх наслідки не є нещасними випадками за умовами договору страхування.

На яку суму буде застрахована дитина від нещасного випадку?

Відповідно до програми страхування дитини "Школярик комплексний" загальна страхова сума (покриття) становить 50 000 грн на рік: 10 000 грн за факт отримання дитиною травми, 10 000 грн - на організацію медичної допомоги при нещасному випадку (медикаменти, обстеження, лікування) та 30 000 грн при летальному випадку.

Скільки коштує страховка дитини від нещасного випадку?

Дитяча страховка "Школярик комплексний" коштує 200 грн на рік.

З якого віку можна застрахувати дітей від нещасного випадку за цією програмою?

З 5 до 18 років включно. 

Хто може бути страхувальником для дитини?

Оформити договір страхування "Школярик комплексний" може доросла фізична особа або юридична особа (для груп дітей), тобто батьки, рідні, а також вчителі, тренера тощо.

Чи можна купити страховку від нещасного випадку для дитини онлайн?

Оформити договір страхування дитини від нещасного випадку можна всього за 5 хвилин онлайн на нашому сайті. В калькуляторі оберіть дату початку дії договору страхування. Дата закінчення вказується автоматично. Тисніть "Порахувати". В результатах оберіть кнопку "Купити" під програмою "Школярик комплексний".

Зауважимо, що таблиця із результатами прорахунку відображує 2 (дві) програми страхування дітей від нещасного випадку, для порівняння. Нагадаємо, що перша, вартістю 50 грн, передбачає виплату лише за факт настання травми і не компенсує діагностику та лікування.

Рекомендуємо страховку "Школярик комплексний" за 200 грн на рік із вище описаними перевагами.Тисніть "Купити" і завершуйте оформлення страховки введенням особистих даних та застрахованої дитини.Забирайте електронний договір страхування дитини від нещасного випадку відразу у своєму особистому кабінеті.

Де ознайомитися з умовами договору страхування дитини?

З умовами даного договору можна ознайомитися на сторінці нашого сайту "Договори оферти".

Яка територія дії дитячої страховки від нещасних випадків?

Страховка діє в межах України, крім територій АР Крим, міста Севастополь, населених пунктів Луганської та Донецької областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.
 

Порівняльна таблиця умов страхування програми "Школярик комплексний"  та "Школярик"

Програма/Умови «ШКОЛЯРИК» «ШКОЛЯРИК КОМПЛЕКСНИЙ»
Вид страхування Добровільне страхування від нещасних випадків Добровільне страхування від нещасних випадків та добровільне медичне страхування
Сума покриття, грн 35 000  50 000 
В тому числі розмір страхової суми за окремими ризиками (випадками), грн.:   
при отриманні травми 10 000  10 000 
при настанні летального випадку 25 000  30 000 
на організацію медичної допомоги при нещасному випадку   10 000 
Координація лікування   V
Цілодобовий захист, в тому числі при заняттях спортом V V
Розмір страхової виплати, грн.:
при отриманні травми Фіксований відсоток згідно таблиці виплат, але не менше, ніж 300,00 ₴
медична допомога при травмі (медикаменти, обстеження, лікування)   10 000 ₴
забезпечення медикаментами   V
Порядок одержання виплати Після встановлення діагнозу Після встановлення діагнозу, а також додатково  під час надання медичної допомоги в розмірі вартості обстежень та призначених медикаментів
Вартість страховки, грн 50,00  200,00 
Вид страхування/Страховий ризик Страхова сума, грн. Страховий тариф, %
Добровільне страхування від нещасного випадку:
тимчасова втрата працездатності  в результаті нещасного випадку 10 000,00 0,2
смерть внаслідок нещасного випадку 30 000,00 0,1
добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров’я) 10 000,00 1,5

Для оформлення страховки від нещасного випадку "Школярик комплексний" Вам необхідні такі документи:

 1. Паспорт та ідентифікаційний код або ID-карта
 2. Свідоцтво про народження дитини

Що робити при настанні страхового випадку?

 • Негайно звернутися до відповідних компетентних органів (службу швидкої медичної допомоги, пожежну охорону, аварійні служби, органи внутрішніх справ тощо);
 • Протягом трьох діб (не враховуючи вихідних та святкових днів) за телефоном, вказаним у електронному договорі або сертифікаті, повідомити страхову компанію «Місто» про настання нещасного випадку. При цьому необхідно повідомити наступну інформацію:
  1. прізвище, ім’я застрахованої особи;
  2. номер договору/сертифікату;
  3. опис обставин події та характер необхідної допомоги;
  4. місцезнаходження застрахованої особи та номер контактного телефону для зворотного зв’язку.
 • ви зобов’язані забезпечити участь страхової компанії у з’ясуванні причин настання та наслідків нещасного випадку;
 • умовами договору страхування можуть бути передбачені інші дії Страхувальника або Застрахованої особи, або Вигодонабувача, або спадкоємців Застрахованої особи у разі настання нещасного випадку.

Необхідні документи для здійснення страхової виплати

 • оригінал договору страхування або сертифікат;
 • заява на виплату страхового відшкодування;
 • документи, що дозволяють ідентифікувати особу, отримувача страхового відшкодування;
 • довідка з медичного закладу (на фірмовому бланку, підписана відповідальною особою та завірена відповідною печаткою медичного закладу), що підтверджує факт настання страхового випадку із зазначенням прізвища пацієнта, датою звернення за медичною допомогою, тривалістю лікування, переліком наданих послуг, з розбиттям їх за датами та вартістю, загальною сумою до виплати;
 • виписка з протоколу органів внутрішніх справ (за наявності);
 • рецепти, виписані лікарем, якщо у зв’язку з даним випадком виникла необхідність у придбанні медикаментів;
 • документ, що підтверджує факт оплати вартості лікування, медикаментів та інших послуг (штамп про оплату, банківська квитанція із зазначеною сумою для переказу, чек, тощо);
 • довідка з реквізитами для зарахування виплати, видана банком.

Якщо у вас виникнуть питання щодо оформлення страхового випадку, ви можете звернутися до нас за телефоном 0 800 211 118.

Як купити страховку онлайн?
Оберіть в калькуляторі необхідний вид страхування
Заповніть подробиці страхування та особисті дані
Оплатіть страховку онлайн зручним способом
Отримайте документи в особистому кабінеті і на e-mail
Чому клієнти нас обирають?
Особистий онлайн-кабінет

Цілодобовий доступ до куплених страховок з будь-якого куточку світу

Продукт високої якості

Унікальні програми страхування європейського рівня за вінницькими цінами

Гарантовані швидкі виплати

СК Місто здійснює колосальні виплати застрахованим при страхових випадках

Цілодобовий Call-центр 24/7

Найкращі профільні лікарі допомагають 365 днів на рік 24 години на добу

Безпечні платежі

Оплата онлайн через безпечні платіжні системи та термінали СК "Місто"

Ваш персональний помічник
Ваш персональний помічник зі страхування
Запропонує ідеальну страховку
Допоможе оформити поліс
Забезпечить швидку доставку
Допоможе при страховому випадку
Пишіть просто зараз!
Електронний поліс Вас чекає!
Лише один файл.
Обмеження: 64 МБ.
Дозволені типи: gif, jpg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, avi, mov, mp3, ogg, wav.
Ми зробили щасливими понад 200 тисяч вінничан
38122
Вагітних та породіль
21349
Школярів
198
Воїнів АТО
115988
Туристів
23345
Власників транспортних засобів
2555
Власників будинків і квартир
Наталія
20.03.2020
Задоволена даною компанією на 100%. Уважні!
Приділяють достатньо часу.
Все виплачують дуже швидко.
Ірина
30.01.2020
Хочу подякувати страховій компанії "Місто" за допомогу по медичному страхувані. Так сталось, що потрапила у лікарню на операцію апендецит. Коштів пішло багато, та на щастя страхова компанія ;Місто" оплатила всі витрати на медикаменти, без проблем .На протязі 10 днів, після здачі всіх документів в офіс, я получила на карточку всю суму, яка була вказана в заяві. На слідуючий рік обовязково продлю страховку в них же. .Лікар координатор теж завжди був на звязку.
Працівник Вінницяоблводоканал
29.01.2020
Дякую вам ви найкраща страхова компанія
Алла
27.01.2020
Оформляла страховку у випадку травм, Пicля того як отримала травму в громадському транспортi- забiй пальця правоi кистi, звернулась на швидку в травмпункт, в той ж день зiдзвонилась з агентом. Отримала компенсацiю на карту через 10 днiв- дуже доречна фiнансова допомогла, так як процес лikyвання та вiдновлення тканин затягнеться на пiвроку.
Олександр Ковінько
07.11.2019
Четвертий рік ми страхуємо всіх дітей нашої Вороновицької громади, а це майже півтори тисячі діток. Кожна дитина отримує страховий сертифікат та дисконтну картку. Протягом цих років, що ми страхуємо дітей, ще ні в одному нещасному випадку не було відмовлено. На наступний рік будемо думати над розширенням страховки, щоб були не лише нещасні випадки, а й деякі хвороби, якими найчастіше хворіють діти. Звичайно, я бажаю Вам, щоб діти не хворіли і ці страховки не знадобилися.
Руслан Миколайчук
23.09.2019
Я їздив до Німеччини на декілька місяців. Раптово прихопив апендицит. Треба було діяти дуже швидко, хвилини вирішували все. Там клініки такі, що не роблять безкоштовно, потрібна передплата. Ми передплатили всі послуги, з клініки зібрали весь пакет документів, які занесли в страхову компанію «Місто» і нам всі ці гроші повернули. 4 тис євро! Це для нас не підйомна сума. Дякую, що страхова компанія "Місто" на своєму місці.
Козаченко Ірина
10.08.2019
Відпочивали в Болгарії з хлопцем. Він чимось отруївся. Перший день я його годувала своєю аптечкою, потім зрозуміла, що треба їхати в лікарню. Подзвонила на номер Вайбер з полісу і через 20 хвилин до нас приїхав лікар і призначив нормальні ліки. Спасибі, що так швидко спрацювали і залишок нашої відпустки ми провели на позитиві. Приємно, що нам надали допомогу і ми ні копійки не заплатили.
Попов Іван
19.07.2019
"Місто" - хороша компанія, я купував страховку для відпочинку декілька разів. Приємно, що у Вінниці є такого масштабу страхова компанія. Ціна найдешевша, умови страхування найкращі. Тому, коди я їду відпочивати, завжди телефоную в "Місто".

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок