Опис продукту
Документи необхідні для оформлення

Страхування тварин - вид майнового страхування, який забезпечує страховий захист власникам на випадок загибелі, падежу або вимушеного забою тварин.

Які тварини можна застрахувати?
Страхуванню підлягає велика та дрібна рогата худоба, коні та свині.

Від чого можна застрахуватися?

  • пошкодження, втрати (загибелі, падежу, вимушеного забою тварини) у зв`™язку з пожежею, вибухом, ударом блискавки, дією електричного струму; стихійним лихом; утопленням, падінням в ущелину; падінням літальних апаратів, їх частин або інших предметів; попаданням під транспортний засіб; нападом диких звірів; удушенням (асфіксія); раптовим отруєнням травами або речовинами невідомого походження; укусом змій або отруйних комах; нещасним випадком за розпорядженням (актом вимушеного забою) спеціаліста ветеринарної служби, в результаті хвороб; патологічних пологів.
  • викрадення застрахованої тварини.
  • протиправних дій третіх осіб, що спричинили загибель тварини.

На яку суму можна застрахуватися?

Предмет страхування

Страхова сума, грн.

Вівця, коза, свиня

1 000,00

Корова

8 000,00

Кінь

5 000,00

При страхуванні встановлюється франшиза в розмірі 20% від страхової суми випадку викрадення, загибелі тварини внаслідок патологічних пологів або хвороби на травматичний ретикулоперикардит, лейкозу.

Скільки коштує страховка?

Предмет страхування

Страховий платіж, грн.

Вівця, коза, свиня

40,00

Корова

160,00

Кінь

200,00

Оплата страхового платежу може здійснюватись як одноразово, так і двома платежами.

Що виплачується?
Виплата страхового відшкодування проводиться в межах страхової суми, прямих збитків понесених Страхувальником. Сума страхового відшкодування по усьому майну, і по складовій частині не може перевищувати їх страхової суми.

  • При повному знищенні застрахованого майна Страховик виплачує страхове відшкодування у розмірі страхової суми відповідно до умов даного договору з вирахуванням франшизи.
  • При загибелі тварини страхове відшкодування виплачується в розмірі страхової суми за мінусом вартості реалізованої шкури, придатного до вживання м`яса, інших частин (крім випадків загибелі від хвороб, при яких реалізація, зняття шкури забороняється) та з урахуванням франшизи.
  • При вимушеному забої тварини відшкодування виплачується в розмірі страхової суми за вирахуванням вартості м`яса, придатного до вживання або переробки та вартості шкури тварини, придатної до переробки. При цьому ці вартості не можуть бути нижчими, ніж середньоринкові, що склалися в регіоні на момент страхового випадку.

Який строк дії договору страхування?
Договір набуває чинності через 20 діб з дня сплати загального страхового платежу або його першої частини та діє протягом 1 року.

Яка територія дії договору страхування?
Тварини є застрахованими тільки у визначеному договором страхування місці. Якщо застрахована тварина вилучається з місця дії договору страхування, страховий захист припиняється, якщо інше не передбачено умовами договору страхування.

Для укладення договору страхування необхідні наступні документи:
- паспорт громадянина України;
- ідентифікаційний код;
- документи на тварину.

Як купити страховку онлайн?
Оберіть в калькуляторі необхідний вид страхування
Заповніть подробиці страхування та особисті дані
Оплатіть страховку онлайн зручним способом
Отримайте документи в особистому кабінеті і на e-mail
Чому вінничани нас обирають?
Особистий онлайн-кабінет

Цілодобовий доступ до куплених страховок з будь-якого куточку світу

Продукт високої якості

Унікальні програми страхування європейського рівня за вінницькими цінами

Гарантовані швидкі виплати

СК Місто здійснює колосальні виплати вінничанам при страхових випадках

Цілодобовий Call-центр 24/7

Найкращі профільні лікарі допомагають 365 днів на рік 24 години на добу

Безпечні платежі

Оплата онлайн через безпечні платіжні системи та термінали СК Місто

Ваш персональний помічник
Ваш персональний помічник зі страхування
Запропонує ідеальну страховку
Допоможе оформити поліс
Забезпечить швидку доставку
Допоможе при страховому випадку
Пишіть просто зараз!
Електронний поліс Вас чекає!
Лише один файл.
Обмеження: 64 МБ.
Дозволені типи: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.
Ми зробили щасливими понад 200 тисяч вінничан
38065
Вагітних та породіль
20139
Школярів
186
Воїнів АТО
115025
Туристів
23258
Власників транспортних засобів
2504
Власників будинків і квартир
Попов Іван
19.07.2019
"Місто" - хороша компанія, я купував страховку для відпочинку декілька разів. Приємно, що у Вінниці є такого масштабу страхова компанія. Ціна найдешевша, умови страхування найкращі. Тому, коди я їду відпочивати, завжди телефоную в "Місто".
Козаченко Ірина
19.07.2019
Відпочивали в Болгарії з хлопцем. Він чимось отруївся. Перший день я його годувала своєю аптечкою, потім зрозуміла, що треба їхати в лікарню. Подзвонила на номер Вайбер з полісу і через 20 хвилин до нас приїхав лікар і призначив нормальні ліки. Спасибі, що так швидко спрацювали і залишок нашої відпустки ми провели на позитиві. Приємно, що нам надали допомогу і ми ні копійки не заплатили.
Руслан Миколайчук
19.07.2019
Я їздив до Німеччини на декілька місяців. Раптово прихопив апендицит. Треба було діяти дуже швидко, хвилини вирішували все. Там клініки такі, що не роблять безкоштовно, потрібна передплата. Ми передплатили всі послуги, з клініки зібрали весь пакет документів, які занесли в страхову компанію «Місто» і нам всі ці гроші повернули. 4 тис євро! Це для нас не підйомна сума. Дякую, що страхова компанія "Місто" на своєму місці.

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Купити страховку