Опис програми
Документи для оформлення

Страхування тварин - вид майнового страхування, який забезпечує страховий захист власникам на випадок загибелі, падежу або вимушеного забою тварин.

Які тварини можна застрахувати?
Страхуванню підлягає велика та дрібна рогата худоба, коні та свині.

Від чого можна застрахуватися?

  • пошкодження, втрати (загибелі, падежу, вимушеного забою тварини) у зв`™язку з пожежею, вибухом, ударом блискавки, дією електричного струму; стихійним лихом; утопленням, падінням в ущелину; падінням літальних апаратів, їх частин або інших предметів; попаданням під транспортний засіб; нападом диких звірів; удушенням (асфіксія); раптовим отруєнням травами або речовинами невідомого походження; укусом змій або отруйних комах; нещасним випадком за розпорядженням (актом вимушеного забою) спеціаліста ветеринарної служби, в результаті хвороб; патологічних пологів.
  • викрадення застрахованої тварини.
  • протиправних дій третіх осіб, що спричинили загибель тварини.

На яку суму можна застрахуватися?

Предмет страхування

Страхова сума, грн.

Вівця, коза, свиня

1 000,00

Корова

8 000,00

Кінь

5 000,00

При страхуванні встановлюється франшиза в розмірі 20% від страхової суми випадку викрадення, загибелі тварини внаслідок патологічних пологів або хвороби на травматичний ретикулоперикардит, лейкозу.

Скільки коштує страховка?

Предмет страхування

Страховий платіж, грн.

Вівця, коза, свиня

40,00

Корова

160,00

Кінь

200,00

Оплата страхового платежу може здійснюватись як одноразово, так і двома платежами.

Що виплачується?
Виплата страхового відшкодування проводиться в межах страхової суми, прямих збитків понесених Страхувальником. Сума страхового відшкодування по усьому майну, і по складовій частині не може перевищувати їх страхової суми.

  • При повному знищенні застрахованого майна Страховик виплачує страхове відшкодування у розмірі страхової суми відповідно до умов даного договору з вирахуванням франшизи.
  • При загибелі тварини страхове відшкодування виплачується в розмірі страхової суми за мінусом вартості реалізованої шкури, придатного до вживання м`яса, інших частин (крім випадків загибелі від хвороб, при яких реалізація, зняття шкури забороняється) та з урахуванням франшизи.
  • При вимушеному забої тварини відшкодування виплачується в розмірі страхової суми за вирахуванням вартості м`яса, придатного до вживання або переробки та вартості шкури тварини, придатної до переробки. При цьому ці вартості не можуть бути нижчими, ніж середньоринкові, що склалися в регіоні на момент страхового випадку.

Який строк дії договору страхування?
Договір набуває чинності через 20 діб з дня сплати загального страхового платежу або його першої частини та діє протягом 1 року.

Яка територія дії договору страхування?
Тварини є застрахованими тільки у визначеному договором страхування місці. Якщо застрахована тварина вилучається з місця дії договору страхування, страховий захист припиняється, якщо інше не передбачено умовами договору страхування.

Для укладення договору страхування необхідні наступні документи:
- паспорт громадянина України;
- ідентифікаційний код;
- документи на тварину.

Як купити страховку онлайн?
Оберіть в калькуляторі необхідний вид страхування
Заповніть подробиці страхування та особисті дані
Оплатіть страховку онлайн зручним способом
Отримайте документи в особистому кабінеті і на e-mail
Чому клієнти нас обирають?
Особистий онлайн-кабінет

Цілодобовий доступ до оформлених страховок з будь-якого куточка світу

Продукт високої якості

Унікальні програми страхування європейського рівня за вінницькими цінами

Гарантовані швидкі виплати

СК «Місто» здійснює колосальні виплати застрахованим при страхових випадках

Цілодобовий Call-центр 24/7

Найкращі профільні лікарі допомагають 365 днів на рік 24 години на добу

Безпечні платежі

Оплата онлайн через безпечні платіжні системи з будь-якого куточка світу

Ваш персональний помічник
Ваш персональний помічник зі страхування
Запропонує ідеальну страховку
Допоможе оформити поліс
Забезпечить швидку доставку
Допоможе при страховому випадку
Пишіть просто зараз!
Електронний поліс Вас чекає!
Лише один файл.
Обмеження: 64 МБ.
Дозволені типи: gif, jpg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, avi, mov, mp3, ogg, wav.
Ми зробили щасливими понад 200 тисяч вінничан
38122
Вагітних та породіль
21349
Школярів
198
Воїнів АТО
115988
Туристів
23345
Власників транспортних засобів
2555
Власників будинків і квартир
ИГОРЬ
18.11.2020
Находясь за пределами нашей Родины, но всегда возвращаясь в её объятия, по причине всемирного хаоса с COVID19 - без страховки от этой беды в Украину не пускают. Вот и воспользовался этой организацией находясь за рубежом . Профессионализм, личное участие в получении страховки и огромное добродушие коллектива - сделали мой выбор именно в этой компании. Огромное Вам спасибо за Вашу работу! Лучше Вас в Украине нет никого!!! Так держать. Если страховка - то только у Вас. Всем советую...поверьте, не подалеете.
Наталія
20.03.2020
Задоволена даною компанією на 100%. Уважні!
Приділяють достатньо часу.
Все виплачують дуже швидко.
Ірина
30.01.2020
Хочу подякувати страховій компанії "Місто" за допомогу по медичному страхувані. Так сталось, що потрапила у лікарню на операцію апендецит. Коштів пішло багато, та на щастя страхова компанія ;Місто" оплатила всі витрати на медикаменти, без проблем .На протязі 10 днів, після здачі всіх документів в офіс, я получила на карточку всю суму, яка була вказана в заяві. На слідуючий рік обовязково продлю страховку в них же. .Лікар координатор теж завжди був на звязку.
Працівник Вінницяоблводоканал
29.01.2020
Дякую вам ви найкраща страхова компанія
Алла
27.01.2020
Оформляла страховку у випадку травм, Пicля того як отримала травму в громадському транспортi- забiй пальця правоi кистi, звернулась на швидку в травмпункт, в той ж день зiдзвонилась з агентом. Отримала компенсацiю на карту через 10 днiв- дуже доречна фiнансова допомогла, так як процес лikyвання та вiдновлення тканин затягнеться на пiвроку.
Олександр Ковінько
07.11.2019
Четвертий рік ми страхуємо всіх дітей нашої Вороновицької громади, а це майже півтори тисячі діток. Кожна дитина отримує страховий сертифікат та дисконтну картку. Протягом цих років, що ми страхуємо дітей, ще ні в одному нещасному випадку не було відмовлено. На наступний рік будемо думати над розширенням страховки, щоб були не лише нещасні випадки, а й деякі хвороби, якими найчастіше хворіють діти. Звичайно, я бажаю Вам, щоб діти не хворіли і ці страховки не знадобилися.
Руслан Миколайчук
23.09.2019
Я їздив до Німеччини на декілька місяців. Раптово прихопив апендицит. Треба було діяти дуже швидко, хвилини вирішували все. Там клініки такі, що не роблять безкоштовно, потрібна передплата. Ми передплатили всі послуги, з клініки зібрали весь пакет документів, які занесли в страхову компанію «Місто» і нам всі ці гроші повернули. 4 тис євро! Це для нас не підйомна сума. Дякую, що страхова компанія "Місто" на своєму місці.
Козаченко Ірина
10.08.2019
Відпочивали в Болгарії з хлопцем. Він чимось отруївся. Перший день я його годувала своєю аптечкою, потім зрозуміла, що треба їхати в лікарню. Подзвонила на номер Вайбер з полісу і через 20 хвилин до нас приїхав лікар і призначив нормальні ліки. Спасибі, що так швидко спрацювали і залишок нашої відпустки ми провели на позитиві. Приємно, що нам надали допомогу і ми ні копійки не заплатили.
Попов Іван
19.07.2019
"Місто" - хороша компанія, я купував страховку для відпочинку декілька разів. Приємно, що у Вінниці є такого масштабу страхова компанія. Ціна найдешевша, умови страхування найкращі. Тому, коди я їду відпочивати, завжди телефоную в "Місто".

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок