зображення - страховка «Школярик»
Страховки «Школярик» та «Школярик плюс»

Найкраще в Україні страхування дітей від нещасного випадку

Обери страхування від нещасних випадків онлайн для своїх дітей
Калькулятор
Опис програми
Тарифи
Документи для оформлення
Як здійснюється виплата?

Здорові діти – активні діти, та досить часто вони травмуються у стінах рідної школи, а кожна друга дитина – на вулиці.
Щоб допомогти батькам фінансово при настанні нещасних випадків з дітьми, страхова компанія «Місто» впровадила унікальні програми страхування для дітей - «Школярик» та «Школярик плюс». Це виплата відшкодування за факт отримання дитиною травми згідно з таблицею виплат.

Які плюси страховок «Школярик» та «Школярик плюс»?

1. Гарантовані виплати при настанні нещасного випадку в терміни до 6 днів.

2. Покриття всіх видів нещасних випадків. З повним переліком можна ознайомитися в таблиці страхових виплат:

 • травматичні ушкодження тканин і органів організму з порушенням їхньої цілісності та функцій, деформацією або порушенням опорно-рухового апарату, спричиненими зовнішнім впливом (травми);
 • поранення;
 • анафілактичний шок;
 • асфіксія внаслідок випадкового потрапляння в дихальні шляхи чужорідного тіла або рідини (утоплення; задушення та ін.);
 • ураження блискавкою, електричним струмом;
 • тепловий удар;
 • опіки (крім сонячних);
 • обмороження;
 • перегрівання;
 • переохолодження;
 • укуси тварин, комах, змій і т. ін.;
 • випадкове отруєння газами, промисловими та побутовими хімічними речовинами, отруйними рослинами, ліками, недоброякісними харчовими продуктами (при стаціонарному лікуванні більше 3-х діб);
 • травми, отримані у процесі руху транспортних засобів в результаті їх аварії, при користуванні машинами, інструментами, механізмами, знаряддями праці;
 • захворювання на сказ, правець, ботулізм, малярію, кліщовий енцефаліт, поліомієліт, гематогенний остеомієліт;
 • інші раптові, випадкові, короткочасні, непередбачені та незалежні від волі Застрахованої особи (Страхувальника, Вигодонабувача) травми, в наслідок яких настав нещасний випадок.

3. Call-центр з цілодобовою допомогою найкращих лікарів Вінниці: безкоштовно з будь-якого оператора на території України за телефоном 0-800-211-118.

4. Розширений захист: страховка діє 24 години на добу 365 днів на рік на території України. Поширюється на період подорожей, дитячих таборів, а також на час спортивних змагань та тренувань, занять в гуртках.

В чому різниця між програмами «Школярик» та «Школярик плюс»?

«Школярик плюс» - це страхування дітей із сумою покриття 50 000 грн та подвоєною виплатою (мінімум 500 грн).

Програма «Школярик» - страхування з сумою покриття 35 000 грн та мінімальною виплатою від 300 грн.

Як часто діти травмуються?

Відповідно до статистики, щорічно в Україні трапляється близько 2,5 млн нещасних випадків, які тягнуть за собою травмування, інвалідність, втрату працездатності. Дітки теж входять до даної групи ризику. Досить частими дитячими ушкодженнями є переохолодження і травмування на катках та гірках у зимовий період. Щодо літнього часу - дітлахи проявляють не меншу активність, відпочиваючи біля водойм, на дитячих майданчиках тощо.

Страхування школярів від нещасних випадків має на меті захистити дитину під час навчання у школі, а також на відпочинку, тренуваннях, під час участі у спортивних змаганнях, в дитячих таборах тощо.

Чи покривають дані програми страхування дитячі хвороби?

Страхування від нещасних випадків і медична страховка - це різні види страхування, які гарно доповнюють один одного, але суттєво відрізняються.

«Школярик» та «Школярик плюс» - це страхування дітей від нещасних випадків, до яких відноситься раптова і короткострокова подія, котра призводить до втрати працездатності. Хвороби ж не є нещасним випадком, тому не покриваються даними програмами страхування.

Із повним переліком травм можна ознайомитися в таблиці страхових виплат. Він налічує понад 100 видів травм, котрі відносяться до даних програм.

На яку суму буде застрахована дитина від нещасного випадку?

Відповідно до програми «Школярик плюс» загальна страхова сума (покриття) становить 50 000 грн на рік: до 20 000 грн за факт отримання дитиною травми та 30 000 грн - при настанні летального випадку.

Відповідно до страховки «Школярик» загальна страхова сума (покриття) становить 35 000 грн на рік: до 10 000 грн за факт отримання дитиною травми та 25 000 грн - при настанні летального випадку.

Яка територія дії страховок від нещасних випадків?

Страховки «Школярик» та «Школярик плюс» унікальні тим, що діють на всій території України (крім територій АР Крим, міста Севастополь, населених пунктів Луганської та Донецької областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження). В тому числі вони покривають ризики під час дитячих канікул та відпочинку у дитячих таборах, розповсюджуються на подорожі Україною, а також на спортивні змагання й тренування дитини, заняття у гуртках та різноманітних секціях і т.д. Захист діє цілодобово 365 днів на рік.

Скільки коштує дитяча страховка від нещасного випадку?

Страховка «Школярик» коштує 50 грн на рік, «Школярик плюс» - 100 грн на рік.

З якого віку можна застрахувати дітей за цією програмою?

Застрахованими можуть бути діти з 5 до 18 років включно.

Хто може застрахувати дитину? Лише батьки?

Укласти договір страхування від нещасних випадків має право фізична (більше 18 років) або юридична особа (для груп дітей). Це можуть бути батьки, рідні, а також вчителі або тренера тощо. У договорі в полі «Страхувальник» буде відображена Особа, яка укладає договір, та Застрахована дитина.

Чи можна купити страховку від нещасного випадку онлайн?

Оформити договір страхування «Школярик» або «Школярик плюс» можна онлайн на нашому сайті всього за 5 хвилин. У калькуляторі оберіть дату початку дії договору. Дата закінчення вказується автоматично. Тисніть «Порахувати». У результатах пошуку оберіть кнопку «Купити» під програмою «Школярик», вартістю 50 грн, або «Школярик плюс» за 100 грн і переходьте до кроку оформлення та введення особистих даних.

Завершуйте оформлення страховки від нещасного випадку введенням особистих даних та ПІБ застрахованої дитини. Електронний договір страхування з'явиться у Вашому особистому кабінеті одразу після онлайн-оплати карткою. Окрім того, він надійде Вам на вказаний під час реєстрації e-mail.

Де ознайомитися з умовами договору страхування від нещасного випадку?

З умовами договорів «Школярик» та «Школярик плюс» можна ознайомитися на сторінці нашого сайту «Договори оферти».

Як визначити розмір страхової виплати?

Для того, щоб розрахувати розмір страхового відшкодування, необхідно перейти на сторінку з таблицею виплат, де можна ознайомитися з відсотками відшкодування. Відповідно до встановленого лікарем діагнозу та характеру тілесного ушкодження, буде здійснена виплата, яка становить певний відсоток від страхової суми - 10 000 грн (програма «Школярик») або 20 000 грн (програма «Школярик плюс»). Наприклад, «Ушкодження сльозовидільних шляхів одного ока», а саме «що спричинило порушення функцій сльозовидільних шляхів» - 10% від страхової суми (див. в таблиці пункт 15 б), тобто розмір страхової виплати за програмою «Школярик» відповідно до такого ушкодження - 1000 грн або 2000 грн за програмою страхування «Школярик плюс».

 Програма страхування «Школярик»

Страховий ризик Страхова сума, грн. Страховий тариф, %
Тимчасова втрата працездатності  у результаті нещасного випадку 10 000,00 0,2
Смерть внаслідок нещасного випадку 25 000,00 0,12

 Програма страхування «Школярик плюс»

Страховий ризик Страхова сума, грн. Страховий тариф, %
Тимчасова втрата працездатності  у результаті нещасного випадку 20 000,00 0,2
Смерть внаслідок нещасного випадку 30 000,00 0,2

Для оформлення страховок «Школярик» та «Школярик плюс» необхідні такі документи:

 1. Паспорт та ідентифікаційний код або ID-карта.
 2. Свідоцтво про народження дитини.

Що робити при настанні страхового випадку?

 • Негайно звернутися до відповідних компетентних органів (службу швидкої медичної допомоги, пожежну охорону, аварійні служби, органи внутрішніх справ тощо);
 • Протягом трьох діб (не враховуючи вихідних та святкових днів) за телефоном, вказаним у сертифікаті про страхування або електронному договорі, повідомити страхову компанію «Місто» про настання нещасного випадку. При цьому необхідно повідомити наступну інформацію:
  1. прізвище, ім’я Застрахованої особи;
  2. номер договору/сертифікату;
  3. опис обставин події та характер необхідної допомоги;
  4. місцезнаходження Застрахованої особи та номер контактного телефону для зворотного зв’язку.
 • Ви зобов’язані забезпечити участь страхової компанії у з’ясуванні причин настання та наслідків нещасного випадку.
 • Умовами договору страхування можуть бути передбачені інші дії Страхувальника або Застрахованої особи, або Вигодонабувача, або спадкоємців Застрахованої особи у разі настання нещасного випадку.

Для отримання страхової виплати при настанні страхового випадку Вигодонабувач надає Страховику:

 • Письмову заяву про страхову виплату за формою, встановленою Страховиком (в т. ч. в електронній формі з електронним цифровим підписом).
 • Медичну документацію (консультативні висновки, копії або витяги з амбулаторної картки чи історії хвороби із зазначенням П.І.Б. Застрахованої особи, дати її звернення до медичного закладу, діагнозу).
 • Довідку з МВС, якщо страховий випадок стався внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
 • Свідоцтво про народження Застрахованої особи.
 • Паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру.
 • Свідоцтво про смерть - у разі смерті Застрахованої особи.
 • Банківську довідку про реквізити для перерахунку коштів одержувача страхової виплати (допускається надання реквізитів рахунку, отриманих за допомогою системи інтернет-банкінг).
 • Інші документи, на вимогу Страховика, які мають значення для визнання події страховим випадком та/або які дають змогу з’ясувати факт, причини та обставини настання події, що має ознаки страхового випадку та визначити розмір страхової виплати.

У разі недостатності документів та/або неможливості з наданих документів встановити факт, обставини, причини настання страхового випадку Вигодонабувач зобов’язаний, на вимогу Страховика, надати всі необхідні документи для встановлення обставин страхового випадку.

Документи надаються Страховику у формі оригінальних примірників або нотаріально засвідчених копій, або простих копій, за умови надання можливості звірки цієї копії з оригінальним примірником документа, або електронної копії оригіналу паперового документа. При цьому Страхувальник/Вигодонабувач, надаючи електронні копії паперових документів Страховику, несе повну відповідальність за наявність оригіналів наданих документів у себе та зобов’язаний надати оригінали документів Страховику на його першу вимогу в строк, визначений Страховиком.

Документи, передбачені цими Договором, можуть бути надані Страховику шляхом їх подання особисто та/або подання за допомогою засобів поштового зв’язку, та/або через сайт Страховика, та/або шляхом направлення на адресу електронної пошти Страховика.

Ознайомитися з більш детальною інструкцією щодо настання страхового випадку, а також завантажити та зберегти зразки документів для заповнення, Ви можете на сторінці нашого сайту «Страховий випадок» у розділі «Нещасний випадок (діти та дорослі)».

Якщо у вас виникнуть питання щодо оформлення страхового випадку, ви можете звернутися до нас за телефоном 0 800 211 118.

Як купити страховку онлайн?
Оберіть в калькуляторі необхідний вид страхування
Заповніть подробиці страхування та особисті дані
Оплатіть страховку онлайн зручним способом
Отримайте документи в особистому кабінеті і на e-mail
Чому клієнти нас обирають?
Особистий онлайн-кабінет

Цілодобовий доступ до оформлених страховок з будь-якого куточка світу

Продукт високої якості

Унікальні програми страхування європейського рівня за вінницькими цінами

Гарантовані швидкі виплати

СК «Місто» здійснює колосальні виплати застрахованим при страхових випадках

Цілодобовий Call-центр 24/7

Найкращі профільні лікарі допомагають 365 днів на рік 24 години на добу

Безпечні платежі

Оплата онлайн через безпечні платіжні системи з будь-якого куточка світу

Ваш персональний помічник
Ваш персональний помічник зі страхування
Запропонує ідеальну страховку
Допоможе оформити поліс
Забезпечить швидку доставку
Допоможе при страховому випадку
Пишіть просто зараз!
Електронний поліс Вас чекає!
Лише один файл.
Обмеження: 64 МБ.
Дозволені типи: gif, jpg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, avi, mov, mp3, ogg, wav.
Ми зробили щасливими понад 200 тисяч вінничан
38122
Вагітних та породіль
21349
Школярів
198
Воїнів АТО
115988
Туристів
23345
Власників транспортних засобів
2555
Власників будинків і квартир
Наталія
20.03.2020
Задоволена даною компанією на 100%. Уважні!
Приділяють достатньо часу.
Все виплачують дуже швидко.
Ірина
30.01.2020
Хочу подякувати страховій компанії "Місто" за допомогу по медичному страхувані. Так сталось, що потрапила у лікарню на операцію апендецит. Коштів пішло багато, та на щастя страхова компанія ;Місто" оплатила всі витрати на медикаменти, без проблем .На протязі 10 днів, після здачі всіх документів в офіс, я получила на карточку всю суму, яка була вказана в заяві. На слідуючий рік обовязково продлю страховку в них же. .Лікар координатор теж завжди був на звязку.
Працівник Вінницяоблводоканал
29.01.2020
Дякую вам ви найкраща страхова компанія
Алла
27.01.2020
Оформляла страховку у випадку травм, Пicля того як отримала травму в громадському транспортi- забiй пальця правоi кистi, звернулась на швидку в травмпункт, в той ж день зiдзвонилась з агентом. Отримала компенсацiю на карту через 10 днiв- дуже доречна фiнансова допомогла, так як процес лikyвання та вiдновлення тканин затягнеться на пiвроку.
Олександр Ковінько
07.11.2019
Четвертий рік ми страхуємо всіх дітей нашої Вороновицької громади, а це майже півтори тисячі діток. Кожна дитина отримує страховий сертифікат та дисконтну картку. Протягом цих років, що ми страхуємо дітей, ще ні в одному нещасному випадку не було відмовлено. На наступний рік будемо думати над розширенням страховки, щоб були не лише нещасні випадки, а й деякі хвороби, якими найчастіше хворіють діти. Звичайно, я бажаю Вам, щоб діти не хворіли і ці страховки не знадобилися.
Руслан Миколайчук
23.09.2019
Я їздив до Німеччини на декілька місяців. Раптово прихопив апендицит. Треба було діяти дуже швидко, хвилини вирішували все. Там клініки такі, що не роблять безкоштовно, потрібна передплата. Ми передплатили всі послуги, з клініки зібрали весь пакет документів, які занесли в страхову компанію «Місто» і нам всі ці гроші повернули. 4 тис євро! Це для нас не підйомна сума. Дякую, що страхова компанія "Місто" на своєму місці.
Козаченко Ірина
10.08.2019
Відпочивали в Болгарії з хлопцем. Він чимось отруївся. Перший день я його годувала своєю аптечкою, потім зрозуміла, що треба їхати в лікарню. Подзвонила на номер Вайбер з полісу і через 20 хвилин до нас приїхав лікар і призначив нормальні ліки. Спасибі, що так швидко спрацювали і залишок нашої відпустки ми провели на позитиві. Приємно, що нам надали допомогу і ми ні копійки не заплатили.
Попов Іван
19.07.2019
"Місто" - хороша компанія, я купував страховку для відпочинку декілька разів. Приємно, що у Вінниці є такого масштабу страхова компанія. Ціна найдешевша, умови страхування найкращі. Тому, коди я їду відпочивати, завжди телефоную в "Місто".

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок