Туристична страховка до Європи - фото
Туристична страховка в Європу онлайн усього за 5 хвилин!

Надійний захист від СК "Місто" у будь-якому куточку Європи 24/7 та найкращим супроводом

Калькулятор
Калькулятор
Страхова сума покриття Вашого полісу
Опис програми
Умови страхування
Документи для оформлення
Як здійснюється виплата?

Медична страховка для виїжджаючих за кордон - це один із найважливіших документів, про які необхідно подбати мандрівникам обов'язково. 

Якщо Ви організовуєте відпочинок до Європи самостійно, бронюючи готель, трансфер та авіаквитки, подбайте про те, щоб завчасно купити туристичну страховку на період Вашої подорожі. На сайті ic-misto.com.ua Ви можете оформити страховку для подорожі онлайн усього за декілька хвилин. Туристичне страхування за кордоном

Досить часто поліс входить до пакетних турів, тому перед тим, як відправитись в подорож, рекомендуємо ознайомитися з його умовами. Оскільки, як правило, він є базовим, і може не покривати додаткові ризики.

Якщо Ви плануєте провести свій відпочинок активно, наприклад, кататися на гірських лижах, санях, ковзанах, мотоциклах, водних лижах, займатися дайвінгом, взяти участь в аматорських спортивних змаганнях, кататися на тваринах чи займатися іншими видами активності, це обов'язково має бути враховано у Вашому страховому полісі. До страхового тарифу в такому випадку буде застосована надбавка. Але в разі настання страхового випадку, поліс буде працювати і страхова компанія покриє усі витрати. Тому, при підборі страховки на нашому сайті, оберіть в калькуляторі у полі "Ціль поїздки" відповідну ціль Вашої подорожі.

Купуючи туристичну страховку в СК "Місто", Ви можете бути впевнені, що несподівана травма чи хвороба не зіпсує перебування в європейських країнах. Окрім того, страховий поліс для подорожуючих в країни Європи, котрі оформлюють візові документи, є одним із обов'язкових. Якщо Вам необхідна туристична страховка для відкриття візи, відправте Ваше питання у формі зворотнього зв'язку на нашому сайті, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для детальної консультації. 

Щоб оформити страховку на нашому сайті, введіть в калькуляторі дату від'їзду та повернення, відомості про поїздку, а в результатах пошуку оберіть необхідну програму страхування. Далі заповніть паспортні дані усіх подорожуючих. Вам знадобиться лише декілька хвилин, щоб купити туристичну страховку онлайн. Електронний поліс надійде до Вас на e-mail та з'явиться в особистому кабінеті. Далі Вам залишиться лише його роздрукувати або завантажити на телефон чи ноутбук.

Медична туристична страховка до Європи дозволяє отримувати невідкладну допомогу в країнах Європи у разі раптового захворювання, а страхування від нещасного випадку дозволить отримати грошову виплату, якщо в результаті нещасного випадку, який стався під час подорожі до ЄС, настала тимчасова втрата працездатності, інвалідність або летальний випадок.

Страхування багажу забезпечить компенсацію витрат на придбання речей першої необхідності у разі тривалої затримки багажу, компенсацію збитку, заподіяного багажу внаслідок його псування під час перельоту, крадіжки, втрати, а також в результаті багатьох інших причин.

Яка страховка потрібна до країн Європи?
Для поїздок до країн Євросоюзу, згідно Візового кодексу ЄС, страхова сума зі страхування медичних витрат повинна бути не меншою 30 000 EUR.

Від чого можна застрахуватися?
Страхування туристів за кордоном забезпечує комплексний особистий і майновий страховий захист під час подорожей за межі України у відповідності до варіантів страхування - Економ "Е", Стандарт "А", Преміум "B" та Максимум "C".

На яку суму можна застрахуватися?
Від 30 000 до 75 000 EUR на медичні витрати та від 100 до 1000 EUR - від нещасного випадку.

Скільки коштує туристична страховка?
Від 11 гривень на добу.

Який строк дії договору страхування до Європи?
Дату виїзду та повернення Ви вказуєте в калькуляторі самостійно. Мінімальний термін страхування - 7 днів.

Яка територія дії договору страхування?
Країни Європи (крім України та країни постійного проживання Застрахованої особи).

Як купити туристичну страховку онлайн?
На нашому сайті Ви можете купити туристичну страховку онлайн усього за 5 хвилин. Для цього в калькуляторі оберіть необхідний напрямок подорожі "Європа", введіть деталі поїздки та оберіть страхову суму покриття медичних витрат та від нещасного випадку. В результатах пошуку виберіть ту програму страхування, котра найбільше відповідає Вашому запиту, і тисніть на кнопку "Купити". Введіть паспортні дані для оформлення полісу, оплатіть онлайн та одразу у своєму особистому кабінеті на сайті отримайте туристичну страховку для Вашої подорожі. Усе просто та швидко! 

Чи потрібно страхуватися від COVID-19 для виїзду за кордон?

Багато українців бажає відкривати для себе нові місця, потрапити на роботу чи відвідати близьких за межами України. Через пандемію більшість країн закрили свої границі та обмежили в’їзд іноземців. Та все ж — деякі відкриті для подорожуючих.
Перед тим, як вирушити за кордон, ви можете ознайомитись із епідеміологічною ситуацією та умовами в'їзду українських громадян до конкретної країни, щоб безпечніше спланувати подорож та розуміти, яку туристичну страховку оформити перед виїздом. До того ж, наразі купити туристичну страховку онлайн можна за декілька хвилин, не виходячи з дому.
Станом на 9 жовтня 2020 року українці можуть в’їхати у 43 країни світу. На територію ЄС можливий частковий в’їзд для дипломатів та українців з робочими візами чи посвідченнями на проживання. Список країн постійно оновлюється, тому актуальну інформацію ви завжди можете знайти на сайті сервісу МОЗ.
Медичну страховку від COVID-19 вимагають поки що не всюди, але Міністерство закордонних справ України рекомендує усім мандрівникам оформляти туристичний поліс із покриттям COVID-19, на випадок зараження вірусом за кордоном. Для в’їзду до Туреччини (яку ми на сайті СК "Місто" відносимо до території "Європа") туристична страховка з покриттям коронавірусу є обов’язковою. Тому рекомендуємо подбати про себе завчасно та оформити медичний поліс онлайн на нашому сайті. Це швидко, зручно та безпечно.
Медичними полісами з покриттям коронавірусної хвороби COVID-19 за кордоном та в межах нашої держави першою в Україні почала забезпечувати своїх громадян та іноземців страхова компанія «Місто».
Сьогодні туристичний договір страхування для виїзду за кордон передбачає покриття медичних та транспортних витрат, а також додаткові опції: компенсація витрат на зв'язок, юридична допомога, візит родичів та багато інших важливих опцій. Окрім того туристична страховка, за необхідністю, може покривати захворювання COVID-19 за кордоном. Дану опцію кожен подорожуючий обирає за бажанням (враховуючи ситуацію кожної країни, до якої подорожує).Туристична страховка з COVID-19 оформляється онлайн, а електронний договір надходить до клієнта миттєво на email та з'являється в особистому кабінеті на сайті.
При поїздці до Європи на 8 днів туристична страховка онлайн коштує від 174 грн із загальною сумою покриття 30 тис. євро. 
Зауважимо, що франшиза для туристичної страховки для виїзду за кордон відсутня у СК «Місто».

Програми туристичного страхування для подорожуючих в країни Європи 

ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ

ЕКОНОМ«Е»

СТАНДАРТ«А»

ПРЕМІУМ«В»

МАКСИМУМ«С»

Добровільне страхування медичних витрат

Ліміт відповідальності (% або сума виплат)

Медичні послуги, в т.ч.:

 • Невідкладна медична допомога

до

10%

30%

100%

100%

 • Амбулаторне лікування

до

 

1000 EUR

100%

100%

 • Лікування в стаціонарі

до

10%

30%

100%

100%

 • Невідкладна стоматологічна допомога

до

 

 

100 EUR

200 EUR

Транспортні послуги, в т.ч.:

 • Транспортування до найближчого медичного закладу

до

-

10%

100%

100%

 • Медична евакуація із-за кордону

до

10%

10%

100%

100%

 • Репатріація тіла із-за кордону

до

10%

30%

100%

100%

 • Поховання в країні за місцем смерті

до

10%

10%

10%

10%

 • Візит близького родича для відвідування Застрахованої особи, що перебуває на стаціонарному лікуванні

до

 

 

500 EUR

900 EUR

 • Евакуація дітей віком до 14 років

до

 

 

 

100%

 • Повернення Застрахованої особи до місця її постійного проживання у разі смерті близького родича

до

 

 

 

100%

Телекомунікаційні послуги: витрати на повідомлення до Асистансу про страховий випадок

до

 

50 EUR

50 EUR

50 EUR

Послуги, що пов’язані з втратою документів

до

 

 

 

100 EUR

Витрати на придбання речей першої необхідності

до

 

 

 

100 EUR

Витрати на доставку автомобіля до найближчого сервісного центру

до

 

 

 

200 EUR

Витрати на перебування в готелі, на час ремонту автомобіля

до

 

 

 

100 EUR

Добровільне страхування від нещасних випадків 

Летальний випадок  Застрахованої особи

100 %

Для укладення договору добровільного страхування під час подорожі за кордон необхідні наступні документи:

 • закордонний паспорт;
 • український паспорт та ідентифікаційний код або ID-картка;

Для отримання виплати у разі настання страхової події під час перебування в країнах Європи, Вам необхідно слідувати наступним рекомендаціям:

 • Зв'язатися з Асистуючою компанією "СОС Сервіс Україна" за контактами, вказаними в договорі страхування, ДО безпосереднього звернення за медичною допомогою, так як "СОС Сервіс Україна" оперативно організує надання медичної допомоги за кордоном.
 • Протягом 24 годин повідомити про настання страхового випадку СК "Місто" усіма можливими способами, за відсутності можливості зв'язатися з Call-центром "СОС Сервіс Україна" за кордоном.
 • У разі, якщо Ви самостійно оплатили лікування в Європі, необхідно звернутися в страхову компанію "Місто" з документальним підтвердженням усіх витрат після повернення для компенсації.
Асистуюча компанія за кордоном: "СОС Сервіс Україна"
Контакти "СОС Сервіс Україна" 24/7:

Тел:+38 (044) 500 16 91
Моб:+38 (067) 566 39 83
SMS:+38 (067) 214 25 95
Viber: viber://pa?chatURI=sosservice
E-mail:medex@sos-service.com.ua

Контакти СК "Місто"24/7:

Тел: 0 800 211 118(24/7)
Тел: +38 0432 508 108
Viber: +38 097 00 88 611
E-mail:info@ic-misto.com.ua
Форма зворотнього зв'язку на сайті:ic-misto.com.ua/insurance-case

Інформація при звернені в Call-центр:

ПІБ застрахованої особи
Причина звернення
Номер договору
Програма страхування
Страхова сума
Місцезнаходження та контактний телефон

Терміни звернення в Call-центр:

При настанні страхового випадку – ДО звернення за медичною допомогою, або протягом 24 годин, при наявності об’єктивних причин.

Для отримання страхової виплати у випадку самостійної оплати лікування – протягом 30 днів після повернення в Україні.

Страхові виплати:

Рішення про страхову виплату чи відмову приймається протягом 15 робочих днів з моменту отримання всіх необхідних документів.

ВАЖЛИВО: необхідно чітко виконувати рекомендації лікарів та фахівців сервісної служби.
ВАЖЛИВО: в разі, якщо Ви не звернулися в Call-центр СК "Місто", страхова компанія має право відмовити у виплаті.

Види страхового відшкодування при настанні страхового випадку:

• Сервісна виплата – здійснюється безпосередньо лікувальному закладу.
• Компенсаційна – клієнт оплачує лікування самостійно, а витрати компенсуються страховою компанією після його повернення в Україну, за умови надання всіх підтверджуючих документів.

Як купити страховку онлайн?
Оберіть в калькуляторі необхідний вид страхування
Заповніть подробиці страхування та особисті дані
Оплатіть страховку онлайн зручним способом
Отримайте документи в особистому кабінеті і на e-mail
Чому клієнти нас обирають?
Особистий онлайн-кабінет

Цілодобовий доступ до оформлених страховок з будь-якого куточка світу

Продукт високої якості

Унікальні програми страхування європейського рівня за вінницькими цінами

Гарантовані швидкі виплати

СК «Місто» здійснює колосальні виплати застрахованим при страхових випадках

Цілодобовий Call-центр 24/7

Найкращі профільні лікарі допомагають 365 днів на рік 24 години на добу

Безпечні платежі

Оплата онлайн через безпечні платіжні системи з будь-якого куточка світу

Ваш персональний помічник
Ваш персональний помічник зі страхування
Запропонує ідеальну страховку
Допоможе оформити поліс
Забезпечить швидку доставку
Допоможе при страховому випадку
Пишіть просто зараз!
Електронний поліс Вас чекає!
Лише один файл.
Обмеження: 64 МБ.
Дозволені типи: gif, jpg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, avi, mov, mp3, ogg, wav.
Ми зробили щасливими понад 200 тисяч вінничан
38122
Вагітних та породіль
21349
Школярів
198
Воїнів АТО
115988
Туристів
23345
Власників транспортних засобів
2555
Власників будинків і квартир
ИГОРЬ
18.11.2020
Находясь за пределами нашей Родины, но всегда возвращаясь в её объятия, по причине всемирного хаоса с COVID19 - без страховки от этой беды в Украину не пускают. Вот и воспользовался этой организацией находясь за рубежом . Профессионализм, личное участие в получении страховки и огромное добродушие коллектива - сделали мой выбор именно в этой компании. Огромное Вам спасибо за Вашу работу! Лучше Вас в Украине нет никого!!! Так держать. Если страховка - то только у Вас. Всем советую...поверьте, не подалеете.
Наталія
20.03.2020
Задоволена даною компанією на 100%. Уважні!
Приділяють достатньо часу.
Все виплачують дуже швидко.
Ірина
30.01.2020
Хочу подякувати страховій компанії "Місто" за допомогу по медичному страхувані. Так сталось, що потрапила у лікарню на операцію апендецит. Коштів пішло багато, та на щастя страхова компанія ;Місто" оплатила всі витрати на медикаменти, без проблем .На протязі 10 днів, після здачі всіх документів в офіс, я получила на карточку всю суму, яка була вказана в заяві. На слідуючий рік обовязково продлю страховку в них же. .Лікар координатор теж завжди був на звязку.
Працівник Вінницяоблводоканал
29.01.2020
Дякую вам ви найкраща страхова компанія
Алла
27.01.2020
Оформляла страховку у випадку травм, Пicля того як отримала травму в громадському транспортi- забiй пальця правоi кистi, звернулась на швидку в травмпункт, в той ж день зiдзвонилась з агентом. Отримала компенсацiю на карту через 10 днiв- дуже доречна фiнансова допомогла, так як процес лikyвання та вiдновлення тканин затягнеться на пiвроку.
Олександр Ковінько
07.11.2019
Четвертий рік ми страхуємо всіх дітей нашої Вороновицької громади, а це майже півтори тисячі діток. Кожна дитина отримує страховий сертифікат та дисконтну картку. Протягом цих років, що ми страхуємо дітей, ще ні в одному нещасному випадку не було відмовлено. На наступний рік будемо думати над розширенням страховки, щоб були не лише нещасні випадки, а й деякі хвороби, якими найчастіше хворіють діти. Звичайно, я бажаю Вам, щоб діти не хворіли і ці страховки не знадобилися.
Руслан Миколайчук
23.09.2019
Я їздив до Німеччини на декілька місяців. Раптово прихопив апендицит. Треба було діяти дуже швидко, хвилини вирішували все. Там клініки такі, що не роблять безкоштовно, потрібна передплата. Ми передплатили всі послуги, з клініки зібрали весь пакет документів, які занесли в страхову компанію «Місто» і нам всі ці гроші повернули. 4 тис євро! Це для нас не підйомна сума. Дякую, що страхова компанія "Місто" на своєму місці.
Козаченко Ірина
10.08.2019
Відпочивали в Болгарії з хлопцем. Він чимось отруївся. Перший день я його годувала своєю аптечкою, потім зрозуміла, що треба їхати в лікарню. Подзвонила на номер Вайбер з полісу і через 20 хвилин до нас приїхав лікар і призначив нормальні ліки. Спасибі, що так швидко спрацювали і залишок нашої відпустки ми провели на позитиві. Приємно, що нам надали допомогу і ми ні копійки не заплатили.
Попов Іван
19.07.2019
"Місто" - хороша компанія, я купував страховку для відпочинку декілька разів. Приємно, що у Вінниці є такого масштабу страхова компанія. Ціна найдешевша, умови страхування найкращі. Тому, коди я їду відпочивати, завжди телефоную в "Місто".

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок