"НАШІ КОТИКИ" - страхування журналістів, медиків, волонтерів, водіїв та представників загонів добровільної територіальної оборони від нещасних випадків в період воєнного стану.
Хто може бути застрахований по полісу "НАШІ КОТИКИ"?
- Представники загонів добровільної територіальної оборони
- Волонтери, водії
- Журналісти
- Медичні працівники
Що покриває страхування журналістів, медиків, волонтерів, водіїв та представників загонів добровільної територіальної оборони?
- травматичні ушкодження тканин і органів організму з порушенням їхньої цілісності та функцій, деформацією або порушенням опорно-рухового апарату, спричиненими зовнішнім впливом (травми);
- поранення;
- анафілактичний шок;
- асфіксія внаслідок випадкового потрапляння в дихальні шляхи чужорідного тіла або рідини;
- утоплення;
- ураження блискавкою, електричним струмом;
- тепловий удар;
- опіки (крім сонячних); обмороження; перегрівання; переохолодження; укуси тварин, комах, змій;
- випадкове отруєння газами, промисловими та побутовими хімічними речовинами, отруйними рослинами, ліками, недоброякісними харчовими продуктами;
- задушення;
- травми, отримані у процесі руху транспортних засобів в результаті їх аварії, при користуванні машинами, інструментами, механізмами, знаряддями праці;
- захворювання на сказ, правець, ботулізм, малярію, кліщовий енцефаліт, поліомієліт, гематогенний остеомієліт;
- інші раптові, випадкові, короткочасні, непередбачені та незалежні від волі Застрахованої особи Вигодонабувача), наслідками яких є розлад здоров’я або смерть Застрахованої особи.
Яка сума покриття страхування журналістів, медиків, волонтерів, водіїв в період воєнного стану?
Страхова сума становить 100 000 гривень.
Тобто, якщо при вогнепальному пораненні буде уражена черевна порожнина, виплата становитиме 50% - 50 000 гривень. Часто таке поранення супроводжується переломом ребер. За що додатково виплачується 15% страхової суми - 15 000 гривень. При цьому вся виплата становитиме 65 000 гривень.
Хто не може застрахуватися по договору страхування журналістів, медиків, волонтерів, водіїв?
Застрахованими не можуть бути:
- визнані у встановленому законодавством порядку недієздатними;
- громадяни з інвалідністю І-II групи;
- добровольці Сил ТРО ЗСУ;
- військовослужбовці Збройних Сил, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління держохорони, Держслужби спеціального зв’язку та захисту інформації, Держспецслужби транспорту, військові прокурори Офісу Генерального прокурора, особи рядового і начальницького складу Держслужби з надзвичайних ситуацій та Державної кримінально-виконавчої служби, співробітники Служби судової охорони, особи начальницького складу управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро та поліцейські.
- українці до 18 та старші 70 повних років.
Якого віку можуть бути застраховані за даним полісом?
Українці віком 18 - 70 років.
Де діє страхування журналістів, медиків, волонтерів, водіїв "НАШІ КОТИКИ"?
Поліс діє на всій території України, включаючи територію Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, населених пунктів України, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.
Як оформити страхування журналістів, медиків, волонтерів, водіїв в період воєнного стану?
Для оформлення договору Ви можете звернутись за номером телефону: 0-800-211-118.
Категорії осіб | Тариф, % | Вартість на 6 місяців |
Представники загонів добровільної територіальної оборони | 6,0 | 6000 |
Волонтери, водії | 4,8 | 4800 |
Журналісти | 4,8 | 4800 |
Медичні працівники | 4 | 4000 |
Що робити при настанні страхового випадку?
- При настанні події, що має ознаки страхового випадку Застрахована особа/Вигодонабувач повинен повідомити Страховика протягом трьох робочих днів будь-яким способом, який надасть можливість зафіксувати повідомлення (письмово, телефоном, факсимільним повідомленням, електронною поштою), з подальшим письмовим повідомленням.
- У випадку смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку письмове повідомлення повинно надійти Страховику від Вигодонабувача впродовж 2 тижнів з моменту настання страхового випадку.
- Про травматичні пошкодження Застрахована особа письмово повідомляє Страховика протягом 10 робочих днів після закінчення лікування.
- Страхова виплата здійснюється Страховиком відповідно до умов Договору страхування на підставі письмової заяви одержувача страхової виплати та страхового акта, що складається Страховиком на підставі документів, що підтверджують настання страхового випадку.
- Несвоєчасне повідомлення Застрахованою особою/Вигодонабувачем Страховика про настання страхового випадку відповідно до умов Договору надає останньому право відмовити у страховій виплаті.
Для підтвердження факту настання нещасного випадку повинні бути надані наступні документи:
- письмова заява на страхову виплату за формою визначеною Страховиком;
- документи, видані компетентними органами, що містять відомості щодо дати, часу, обставин, причин настання нещасного випадку;
- документи з лікувального закладу, в яких зазначається місце, дата і час настання нещасного випадку, дата і час звернення до лікувального закладу, діагноз, вид травми, подія, що призвела до нещасного випадку, а також висновок про наявність алкогольного чи наркотичного сп`яніння Застрахованої особи на момент настання цього нещасного випадку.
- свідоцтво про смерть - у разі смерті Застрахованої особи;
- документ, що посвідчує особу одержувача страхової виплати, реєстраційний номер облікової картки платника податків;
- довідка з банку про відкриття або наявність банківського рахунку Вигодонабувача з зазначенням реквізитів для здійснення перерахунку коштів (допускається надання реквізитів рахунку, отриманих за допомогою системи інтернет-банкінг);
- інші документи, на вимогу Страховика, які мають значення для визнання події страховим випадком та/або які дають змогу з’ясувати факт, причини та обставини настання події, що має ознаки страхового випадку та визначити розмір страхової виплати.
Документи надаються Страховику у формі оригінальних примірників або нотаріально засвідчених копій, або простих копій за умови надання можливості звірки цієї копії з оригінальним примірником документа, або електронної копії оригіналу паперового документа. Електронна копія оригіналу паперового документа (фотокопія) – візуальне подання паперового документа в електронній формі, отримане шляхом сканування (фотографування) паперового документа, відповідність оригіналу та правовий статус якого засвідчено кваліфікованим електронним підписом. Вигодонабувач, надаючи електронні копії паперових документів Страховику, несе повну відповідальність за наявність оригіналів наданих документів у себе та зобов’язаний надати оригінали документів Страховику на його першу вимогу в строк визначений Страховиком.
Документи можуть бути направлені Вами у вигляді зображень (скан-копій, фотокопій та/або фото) належної якості на:
- електронну пошту «МІСТО»: info@ic-misto.com.ua або 0800211118@ic-misto.com.ua;
- застосунок Viber: +38-097-00-88-611;
- через офіційний сайт за посиланням.
Заява та документи на отримання страхової виплати можуть бути надані Страховику в термін не пізніше 90 календарних днів з дати настання події, що може бути кваліфікована як страховий випадок. У разі надання документів в термін, більший за зазначений, Страховик має право відмовити у страховій виплаті.
Якщо у вас виникнуть питання щодо оформлення страхового випадку, Ви можете звернутися за телефоном: 0 800 211 118.