укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

Про нас

Місто живе. Кожного дня і кожної хвилини, велике місто чи мале містечко живе своїм; особливим життям, в якому кожен із нас є його частиною.

Ми спілкуємося, поспішаємо, пересуваємося на автомобілях чи на громадському транспорті, вирішуємо свої особисті та ділові питання. Місто не зупиняє своє життя ні в день, ні в ночі. І мивже звикли до такого ритму та не уявляємо собі іншого життя.

Але хочеться на мить зупинитися та подивитися на золоті куполи або маківки старих дахів рідного міста і відчути спокійта затишок... Саме він найдорожчий і найбажаніший. Нам усім так потрібна впевненість в тому, що у бурхливому сьогоденні, незбагненному і непередбачливому, є острів спокою, де все стабільно і зрозуміло.

Ми створюємо цей острів, продумуємо все до деталей, аби задовольнити максимальні потреби у страховому захисті тих, хто живе поруч з нами.

Місто задає темп, і ми успішно його підхоплюємо та крокуємо разом.

Спробуйте і Ви безпечне життя із страховою компанією "МІСТО".

Страхова компанія "МІСТО" є першою та єдиною в Україні страховою установою в якій 100% акцій належить територіальній громаді міста Вінниці (власник Вінницька міська рада), що надає унікальні можливості розвитку по всій території України. Основною метою діяльності є задоволення суспільних потреб громади та юридичних осіб у захисті, а не лише отримання прибутків. Тому програми страхування мають справедливу ціну та надійний захист.

Наявність Головного офісу страхової компанії у Вінниці надає наступні переваги для вінничан:

- доступна вартість страхових програм;

- швидке прийняття рішень по страховим випадкам;

- створення додаткових робочих місць;

- інвестування в економіку області;

- врахування інтересів вінничан при створенні нових страхових програм;

- додатковий контроль задоволеності страховими послугами з боку Вінницької міської ради.

МИ ПОРУЧ!


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля