Ваш персональний помічник
Ваш персональний помічник зі страхування
Запропонує ідеальну страховку
Допоможе оформити поліс
Забезпечить швидку доставку
Допоможе при страховому випадку
Лише один файл.
Обмеження: 16 МБ.
Дозволені типи: gif, jpg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, avi, mov, mp3, ogg, wav.

Дії застрахованої особи при настанні події, що може бути визнана як страховий випадок:


1.  Звернутися до відповідних компетентних органів відповідно напрямку страхової події (медичних закладів, пожежну охорону, аварійні служби, органи внутрішніх справ, тощо).

2. За результатами звернення отримати відповідні документи, які засвідчують факт події та її наслідки.

3. Протягом перших 48 годин повідомити страхову компанію «Місто» про настання події будь-яким доступним засобом зв'язку: за телефоном гарячої лінії 0-800-211-118, засобами електронного листування (info@ic-misto.com.ua), зазначеними в договорі страхування, іншими можливими способами.

4. При цьому необхідно заповнити бланк "Повідомлення" застрахованої особи (Страхувальника, Вигодонабувача, довіреної особи, представника) про настання страхової події (в залежності від характеру події). Бланки повідомлень та заяв дивіться в напрямках страхових випадків.

5. Бланк "Повідомлення" застрахованої особи про настання страхової події направити засобами електронного зв’язку (пошти) на адресу страхової компанії «Місто» (info@ic-misto.com.ua) або через Форму зворотнього зв'язку на сайті. Бланк повідомлення, також можливо оформити та подати в офісі СК «Місто» (м. Вінниця, вул. Хлібна, 25, в робочі дні з 9.00 до 18.00 години, в п’ятницю та передсвяткові дні - до 17.00 години).

6. Зібрати необхідні документи для здійснення страхової виплати, передбачені Вашим договором страхування.

7. Зібрані документи, що підтверджують факт настання страхової події, а також документи передбачені договором страхування, надати  до офісу страхової компанії для розгляду та прийняття рішення про здійснення страхової виплати чи відмови.

Замовити дзвінок