Фото - "Поділля-асистанс" організовує медичну та технічну допомогу клієнтам страхових компаній

"Поділля-асистанс" організовує медичну та технічну допомогу клієнтам страхових компаній

"Поділля-Асистанс" – українська сервісна компанія, місія якої полягає в організації медичної та технічної допомоги для клієнтів страхових компаній. Ми дуже пишаємося співпрацею з колективом "Поділля-Асистанс", адже це не просто команда, а колектив експертів, який зберігає безцінний досвід протягом багатьох років.

Понад 10 років "Поділля-Асистанс" виступає посередником між страховими компаніями та їхніми партнерами, такими як медичні центри та туристичні агентства. Компанія відповідає за надання послуг туристам, гарантуючи їхню безпеку та комфорт протягом перебування на відпочинку згідно з умовами договору страхування.

В медичному департаменті "Поділля-Асистанс" висококваліфіковані лікарі-координатори різних медичних спеціальностей з вищою медичною освітою та багаторічним практичним досвідом готові надавати підтримку 24/7 клієнтам, забезпечуючи надійну медичну допомогу у будь-який час доби.

Технічний департамент "Поділля-Асистанс"  організовує технічну допомогу для клієнтів та їх автомобілів. Фахові співробітники готові прийняти ваш дзвінок у будь-який момент. Компанія співпрацює з широкою мережею партнерських СТО та евакуаторів, що забезпечує надійну технічну допомогу в будь-якій точці України. 

У комунальному департаменті "Поділля-Асистанс" спеціалісти допомагають розв'язувати питання, починаючи від дрібних побутових проблем із ремонтом квартири чи техніки, і закінчуючи серйозними негараздами, пов'язаними з руйнуванням житла під час війни. Команда співпрацює з комунальними підприємствами, ремонтними фірмами та професійними юристами, щоб забезпечити повноцінну допомогу.

Достатньо зателефонувати за номером екстреного виклику - і Сервісний центр асистанс-компанії візьме на себе розв'язання всіх питань. Ось як це відбувається:

  1. Реєстрація страхового випадку.
  2. Уточнення проблеми.
  3. Організація необхідної допомоги через своє представництво або іншого провайдера у країні вашого перебування (виклик лікаря, транспортування в клініку тощо).
  4. Видача гарантії оплати вартості послуг.
  5. Координація ваших дій та дій провайдерів послуг.

Крім того, через call-центр сервісної компанії можна інформувати зацікавлених осіб щодо оформлення договорів по продуктах страхування, які надає компанія-партнер асистансу. Ви можете бути впевнені в якості надання послуг та професіоналізмі, обравши "Поділля-Асистанс" вашого надійного партнера в будь-яких ситуаціях!

 

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок