укррус
logo
(0432) 508 108
info@ic-misto.com.ua

Партнери

Мій дім - моя фортеця

Добровільне страхування майна

(продукт "Мій дім-моя фортеця")

Заява на добровільне страхування майна

Договір страхування поширюється на

конструктивні елементи будинку - частини споруди, які забезпечують її цілісність та необхідні технічні умови функціонування (фундамент, несучі стіни, міжповерхові перекриття, сходові марші, конструкції даху, покрівля).

допоміжні приміщення будинку - приміщення, призначені для забезпечення експлуатації будинку та побутового обслуговування мешканців будинку (сходові клітини, вестибюлі, перехідні шлюзи, позаквартирні коридори, колясочні, кладові, сміттєкамери, горища, підвали, шахти і машинні відділення ліфтів, вентиляційні камери);

оздобленнябудинку та допоміжних приміщень - поліпшення конструктивних елементів багатоквартирного будинку, зокрема: вхідні двері та зовнішні вікна в під`їзді, покриття внутрішніх стін допоміжних приміщень (пофарбування, побілка), покриття зовнішніх стін (штукатурка, облицювання пінопластом, плиткою);

технічне обладнання будинку - інженерні комунікації та технічні пристрої, які забезпечують санітарно-гігієнічні умови та безпечну експлуатацію квартир (загальні будинкові мережі тепло-, водо-, газо-, електропостачання, бойлерні та елеваторні вузли, обладнання протипожежної безпеки, вентиляційні канали та канали для димовидалення, обладнання ліфтів, центральні розподільчі щити електропостачання).

Страхуванню не підлягають власні приміщення членів об`єднання і майно, що в них знаходиться.

Не приймається на страхування за цим Договором спільне майно співвласників багатоквартирного будинку, якщо вік будинку більше 50 років.

Від чого можна застрахуватися?

випадків пожежі, вибуху, пошкодження димом, ударом блискавки, стихійних лих (землетрус, обвал, злива тощо), вплив води при аваріях водопостачальних, каналізаційних чи опалювальних систем, протиправних дій третіх осіб (крадіжка, підпал тощо).

На яку суму можна застрахуватися?
Розмір страхової суми встановлюється від 100 до 200 тисяч гривень.

Скільки коштує страховка?

Вартість страхового полісу залежить ряду факторів, а саме:

  • віку будівлі
  • наявності охорони (сигналізації, засобів захисту)
  • матеріалу покрівлі
  • умов оплати;
  • варіанту утеплення;
  • наявності збитків за минулі періоди.

Страховий платіж може сплачуватися одноразово або частинами.

Що виплачується?

Витрати на відтворення/відновлення включають в себе: витрати на придбання матеріалів і запчастин, необхідних для ремонту (відновлення); витрати на оплату робіт по ремонту застрахованого майна; інші витрати, необхідні для відновлення застрахованого майна до первісного стану, в якому воно знаходилось на момент настання страхового випадку.

Витрати на відтворення/відновлення не включають в себе: додаткові витрати, викликані змінами чи покращенням застрахованого майна; додаткові витрати на оплату термінової доставки, в тому числі, авіаперевезень матеріалів, деталей та запасних частин; витрати, викликані тимчасовим чи допоміжним ремонтом або відновленням; інші витрати, понесені понад необхідні та доцільні.

Виплата при знищенні майна.

Знищенням майна вважається втрата застрахованим майном своїх експлуатаційних споживчих якостей, при технічній неможливості їх відновлення або такий його стан, коли витрати на відновлення перевищують 75% ринкової вартості цього майна безпосередньо перед настанням страхового випадку.

Який строк дії договору страхування?
Договір страхування укладається строком на один рік

Яка територія дії договору страхування?
За місцем знаходження об`єкта

Які документи необхідні для укладення договору страхування?

  • копія актів-прийому передачі будинку;
  • рішення про призначення голови ОСББ.

Тут можна заповнити заявку на страхування.


© Страхова компанія "Місто". Ніякі матеріали з даного сайту не можуть бути використані без попередньої згоди власників сайту. © Розробка сайту: Студія Анатолія Попеля