Фото - стаття про Міжнародний день захисту персональних даних

13 років поспіль 28 січня увесь світ відзначає Міжнародний день захисту персональних даних

13 років поспіль, щорічно, 28 січня увесь світ відзначає особливий день - Міжнародний день захисту персональних даних (Data Protection Day).

Цей день був заснований для того, аби користувачі мережі пам’ятали про міри безпеки та дотримувалися правил поведінки в інтернеті, котрі допомагають убезпечити їх віртуальне та реальне життя.

Сьогодні кожен інтернет-магазин та портал повинен мати на своєму ресурсі розміщену Політику конфіденційності та захисту персональних даних. І страхова компанія «Місто» не є винятком. Ознайомитися з умовами Політики конфіденційності та захисту персональних даних СК «Місто» можна на цій сторінці.

Отож, реєструючись на будь-якому інтернет-порталі, будь то соціальна мережа, форум, магазин, журнал, перевірте наявність даного документу на зацікавленому ресурсі, щоб розуміти, чи варто довіряти власні інформаційні дані. І хоча найчастіше це лише ім'я, прізвище та дата народження, та цього цілком достатньо, аби хакери-злочинці зламали Ваш аккаунт та стали володарями більш цінних даних.

Традиційно у цей день по всьому світу проходять різноманітні конференції. У школах, коледжах, інститутах, університетах - дискусії, навчальні семінари, на яких учасників навчають основам кібер-безпеки та найпростішим принципам, яких слід дотримуватися, здійснюючи в інтернеті різноманітну діяльність.

Символічним є і те, що напередодні, 26 січня, у світі відзначали досить незвичайний для нинішнього ритму життя день - Міжнародний день без інтернету! Його основна місія - відволіктися від глобальної мережі та хоча б один день на рік максимально насолодитися можливостями реального життя без комп'ютерів та гаджетів. А ще – це прекрасна можливість подарувати реальну усмішку своїм друзям, рідним та близьким, а не відправлятити смайлики через смс

Звісно, і технічна, і ассистанська підтримка страхової компанії "Місто" не може святкувати Міжнародний день без інтернету разом з Вами. Ми працюємо цілодобово та без вихідних, щоб забезпечити для Вас стабільну та якісну підтримку і максимально швидко допомогти. Але сьогоднішній день ми можемо відмічати разом з Вами впевнено.

І пам’ятайте, – СК "Місто" забезпечує страховий захист для Вас та вашого майна цілодобово, а наш інтернет-ресурс ic-misto.com.ua дбає про захист Ваших персональних даних.

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок