фото - повідомлення СК Місто про карантин

Офіційне повідомлення клієнтам та партнерам СК «Місто»

Шановні клієнти та партнери!

Задля Вашої безпеки та у зв’язку із запровадженим карантином, просимо мінімізувати відвідування офісів СК «Місто» і попередньо телефонувати до нас на гарячу лінію 0 800 211 118, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Якщо Ви нездужаєте та застраховані за програмою добровільного медичного страхування, - телефонуйте до цілодобової служби підтримки, наші лікарі нададуть Вам консультацію та допомогу. Страхова компанія «Місто» завжди дбає про своїх клієнтів. Крім того, сервіси страхової компанії максимально доступні онлайн на сайті ic-misto.com.ua.

1. Якщо Вам потрібно купити поліс чи отримати консультацію зі страхування, - скористайтесь нашим сайтом ic-misto.com.ua, або зателефонуйте 0 800 211 118.

2. Сплатити (пролонгувати) договір страхування (наприклад, страхування майна або відповідальності, страхування від нещасного випадку, медичне страхування тощо) можна за допомогою платіжної платформи Portmone.

3. Повідомити про страховий випадок Ви можете на нашому сайті у розділі «Страховий випадок», прикріпивши всі необхідні документи для розгляду справи, або зателефонувавши на гарячу лінію 0 800 211 118.

4. Для застрахованих за програмами вагітності/пологів та медичного страхуванняпросимо телефонувати до колл-центру 0 800 211 118.

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов'язкового відвідування СК «Місто», просимо Вас дотримуватися рекомендацій МОЗ України щодо зменшення впливу передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій - користуватися захисною маскою та дезинфікуючими засобами.

Будьте здорові та залишайтеся у доброму гуморі!

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок