Фото - Ігри нескорених 2021

СК «Місто» - переможець тендерного аукціону ProZorro зі страхування збірної України на «Іграх нескорених» у США!

Міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі Invictus Games засновані англійським принцом Гаррі в 2014 році. У них  беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани військових конфліктів. 

Україна вперше отримала право взяти участь в «Іграх нескорених» 2017 року в Торонто, як союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світу, а також через АТО (ООС) на сході України.

З 12 по 22 вересня 2021 року у місті Орландо (США) мали відбутись міжнародні спортивні змагання «Ігри нескорених». Міністерство у справах ветеранів України влітку оголосило низку держзакупівель на потреби для участі у змаганнях. Серед яких і страхування на 50 000 $ кожного з 70 спортсменів та супроводжуючого персоналу. Переможцем процедури страхування учасників від України за результатами тендерного аукціону в Prozorro стала ПрАТ «Страхова компанія «МІСТО».
 
Рішенням міністра армії США Крістін Вормут за погодженням з медичними працівниками та ключовими зацікавленими сторонами США, дані міжнародні спортивні змагання були скасовані через поширення штаму COVID-19 “Дельта” та задля дотримання вимог безпеки, здоров’я, добробуту військовослужбовців і місцевих громад. 

«Однак, для нашої компанії велика честь - стати страховим партнером команди «Ігор нескорених». До складу збірної України входить мій командир, Народний Герой України, неймовірна жінка та патріот, Юлія Паєвська "Тайра". На жаль, змагання відмінили, але найбільша шкода учасників, які регулярно тренувалися для демонстрації найкращих результатів. Бажаємо покращення епідеміологічної ситуації та віримо у подальші перемоги наших спортсменів!», - повідомив Голова Правління ПрАТ «Страхова компанія «Місто» Геннадій Крамер.
 

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок