Фото - За рік від COVID-19 МІСТО застрахувало 5 000 медиків по всій Україні

За рік від COVID-19 МІСТО застрахувало 5 000 медиків по всій Україні

Нова хвиля коронавірусу у розпалі, і в епіцентрі ризику, як завжди, опиняються медичні працівники. Попри наявність державної програми зі страхування медиків у випадку захворювання на COVID-19, все більше лікарень приймають рішення захистити своїх працівників шляхом страхування в окремих компаніях, купуючи такі послуги через систему PROZORRO.


СК МІСТО ще на початку минулого року одними з перших в Україні почали страхувати медиків від коронавірусного захворювання, і сьогодні входимо до п’ятірки лідерів-страхових компаній по всій країні. Вже понад 5 000 медичних працівників у різних регіонах України обрали страхування від COVID-19 з МІСТО, адже всього за 650 грн на 6 місяців ми гарантуємо 40 000 грн страхового покриття.


Найбільше застрахованих медичних колективів маємо у Вінницькій, Миколаївській та Житомирській областях. Також є практика страхування колективів закладів з особистих внесків медпрацівників. Програма СК Місто COVID-medical передбачає виплати при середньому та тяжкому перебігу хвороби, а також у випадку смерті від захворювання.


Скільки коштує COVID-medical для медичних працівників?

  • 650 грн на 6 місяців

Якими є виплати у випадку захворювання?

  • 3 000 грн при середньому ступеню важкості перебігу хвороби;
  • 12 000 грн при складному перебігу хвороби;
  • 25 000 у випадку смерті від захворювання.


Загальна сума страхового покриття становить 40 000 грн.


Ми захищаємо тих, хто, рятуючи людські життя, сам ризикує залишитися беззахисним. МІСТО щодня фіксує звернення медиків, які під час виконання своїх професійних обов’язків або ж поза роботою захворіли на COVID-19 і оперативно проводимо виплати, підтримуючи фінансово. Застраховані в МІСТО - отже, захищені.


Заявку на страхування можна залишити на сайті, обравши опцію "Замовити страховку", або ж за номером телефону 0-800-211-118.

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок