фото - зміна тарифів зеленої карти

Зміна вартості "Зеленої карти" для подорожуючих за кордон на автотранспорті

Шановні клієнти та партнери СК "Місто"!

Відсьогодні,  13 березня 2020 року, Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) змінило вартість полісів "Зелена карта" для подорожуючих за кордон на автотранспорті. Вартість зросла орієнтовно на 5% у зв'язку зі зміною курсу валюти. Остання зміна тарифів була вкінці 2019 року у бік пониження.

Нові тарифи введені в дію в 00 годин 13.03.2020 року. Тепер вартість "Зеленої карти" на 15 днів для поїздок до Європи для легкових автомобілів становитиме 678 грн. (до цього - 648 грн).

Нагадаємо, що "Зелена карта" є обов’язковою страховкою, яка необхідна для виїзду за кордон. Розмір страхового платежу залежить від виду транспортного засобу, тривалості перебування автомобілю за кордоном та території поїздки.

На нашому сайті ic-misto.com.ua завжди актуальна інформація вартості страховки "Зелена карта". Замовити та купити поліс Ви можете онлайн з подальшою оперативною доставкою Новою поштою на вказану Вами адресу. Зауважимо, що при перетині кордону, власнику автотранспорту необхідний оригінал даного документу.

Отож, якщо найближчим часом Ви плануєте поїздку за межі України, – ласкаво просимо на сайт страхової компанії "Місто" ic-misto.com.ua! І не забудьте про туристичні страховки, які можна також купити на нашому сайті усього за 5 хвилин та миттєво отримати електронні документи в своєму особистому кабінеті!

Подбайте про себе завчасно!

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок