Вакцинація застрахованих осіб на підприємствах Вінниччини - фото

Вакцинація на підприємствах Вінниччини для застрахованих осіб в СК "Місто"

Грип – одна з гострих інфекційних хвороб, які розповсюджуються миттєво.

За даними МОЗ, у 2019 – 2020 роках кількість українців, котрі захворіють на вірус грипу та ГРВІ, становитиме від 4,8 млн. до 6,7 млн. осіб.

Особливо швидко вірус грипу поширюється у місцях великого скупчення людей та у трудових колективах. вакцинація в СК Місто

Вакцинація – це найдієвіший спосіб боротьби з вірусом. Саме тому, страхова компанія «Місто» щорічно, на початку епідсезону, проводить вакцинацію на підприємствах, котрі обслуговує з добровільного медичного страхування.

Восени цього року страховою компанією «Місто» було провакциновано застрахованих осіб таких провідних підприємств Вінниччини, як ТОВ «Аграрна Фрут Україна», ТОВ «Австрія Джус Україна», ППО «Служба автомобільних доріг у Вінницькій області», ТОВ «Козятинський м'ясокомбінат», ТОВ «ОСІ Фудс Солюшнс Україна», а також працівників Вінницького міського клінічного пологового будинку №2.

Застрахованим особам, котрі працюють в даних компаніях, та мають медичну страховку від СК «Місто», вакцинацію було проведено безкоштовно. Вони отримали якісний та безпечний імунобіологічний препарат французького виробництва, котрий діє на 4 штами вірусів,- «Ваксігрип». Запобігання грипу допоможе працівникам заощадити кошти на лікування, а за оцінками різних аналітиків, захворювання на ГРВІ коштує українцю в середньому від 420 до 2800 грн.

Ми дбаємо про Вас!

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок