Страхування від Covid-19 - Фото

Кращий подарунок рідним - страхування від COVID-19!

Як вберегти себе і рідних від коронавірусу, нова хвиля якого вже дісталася України? Ніяк?.. Мовляв, що має статися, того не оминути? Ми у СК "Місто" не погодимося і скажемо, що саме час застрахувати себе і рідних від захворювання. Вакцинація, дотримання карантинних заходів і страхування - три речі, які додадуть вам душевного спокою під час нової хвилі коронавірусу в Україні. 

Затягувати зі страхуванням не радимо - в Україні зафіксовано вже більше 2,5 млн нових захворівших. Тим паче, для оформлення страховки не потрібно нікуди йти, відпрошуватися з роботи чи стояти в чергах - все можна зробити онлайн. Виділіть 5 хвилин часу в обідню перерву - і вуаля, ваш захист в кишені! 


Скільки коштує страхування від COVID-19?

  • 200 грн на 1 місяць
  • 500 грн на три місяці
  • 800 грн на півроку.

ВАЖЛИВО: Страховка включає COVID-19, вірусну пневмонію, грип та кір. Не всім хворим на COVID-19 вдається поставити діагноз, тому ми подбали про те, щоб ви отримали відшкодування і в разі підтвердженої вірусної пневмонії.


Якими будуть виплати у разі захворювання? 

  • 2 000 грн при амбулаторному та 10 000 - при стаціонарному лікуванні COVID-19
  • 6 000 грн - вірусна пневмонія
  • 5 000 грн - грип
  • 3 000 грн - кір.

Кого можна застрахувати?

  • дорослих та дітей без обмежень у віці.

У часи пандемії страхування від COVID-19 - це такий самий must-have, як і чиста маска в кишені. Подбайте і про своїх батьків, адже не всі люди похилого віку впевнено користуються онлайн-сервісами, і те, що для вас 5-хвилинна справа, в них може викликати розгубленість. Зателефонуйте батькам, нагадайте берегти себе, скажіть, що любите і переживаєте, тому зі свого боку зробили, що могли - застрахували найрідніших і подбали про їхню безпеку.

Детальніше ознайомитися з умовами страхування від COVID-19 та придбати страховку онлайн можна за посиланням.

Join us
and get all the news first

Telegram channel
Request a call