фото - нові правила в'їзду в Україну для українців та іноземців

Нові правила в'їзду в Україну для іноземців та українців

Постановою Кабінету Міністрів України від 2 червня 2021 р. №1236 внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 № 1236.

Іноземним громадянам, незалежно від країни прибуття, для в'їзду в Україну, потрібно мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні, що покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє весь термін перебування в Україні.

А також один із наступних документів:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більше як за 72 години до перетину державного кордону;
  • негативний експрес-тест на антиген, зроблений не раніше ніж за 72 години до в'їзду;
  • документ з підтвердженням проходження повного курсу вакцинації (довідка про щеплення російською вакциною "Спутник V" не дає права на в'їзд).

Громадянам України для перетину українського кордону потрібно мати негативний результат ПЛР- або експрес-тесту, проведений максимум за 72 годин до в'їзду, чи довідку про повну вакцинацію. У разі їх відсутності, українець повинен встановити додаток «Вдома» і відправитися на 14-денну самоізоляцію. Достроково її завершити можливо при пред'явленні вищенаведених документів. Такі ж вимоги стосуються іноземних громадян та осіб без громадянства, які постійно проживають на території України.

У дітей-іноземців та осіб без громадянства, які не досягли 12 років, вимагається лише страховка з покриттям СOVID-19.

 

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок