ПЛР-тест на COVID-19 для виїзду за кордон та медична довідка- фото

Нові правила в’їзду українців у ЄС та до інших країн світу

Європа та багато інших держав світу впроваджує нові правила в’їзду до своїх країн для туристів після відкриття кордонів. Деякі з таких при в'їзді в країну запитують у мандрівників медичну довідку міжнародного зразка (медичний паспорт), що підтверджує відсутність у них коронавірусу.

Отож, щоб отримати дозвіл на в’їзд до однієї з бажаних країн, кожен турист повинен буде пройти попередньо ПЛР-тестування на відсутність SARS-CoV-2 та отримати міжнародний медичний сертифікат, який засвідчуватиме, що тест на COVID-19 є негативним.

Обов’язковим негативний ПЛР-тест є для в’їзду у такі країни, як: Єгипет, Мальдіви, ОАЕ, Таїланд, Туніс, Хорватія, Болгарія, Багамські острови та Шрі-Ланка. Загалом, станом на 26 березня 2021 року українцям дозволили в’їзд у 104 країни світу.

Кожна з них надає свій перелік вимог щодо перетину кордону:

 • Албанія

Для в’їзду в Албанію необхідно мати страховий поліс, який покриває лікування COVID-19. 14-денний карантин та самоізоляція відсутні, як і тестування в аеропорту.

 • Багамські острови

Вимагається при перетині кордону негативний результат ПЛР-тесту, зроблений протягом 10 днів до в’їзду. 

 • Болгарія

При в’їзді до Болгарії необхідний негативний результат ПЛР-тесту, виданий за 72 годин до перетину кордону країни.

 • Грузія

З 1 березня Грузія відкриває небо для українців. Рекомендується мати страховий поліс, який покриває COVID-19, а для довгострокового перебування - вимагається. Також перевіряється наявність негативного ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прильоту. Необхідно буде повторно здати тест на 3 день перебування на території країни.

 • Домінікана

Для в’їзду в Домінікану страховка не обов’язкова, але рекомендується. ПЛР-тест не вимагається, а тестування в аеропорту проводиться лише при наявності симптомів.

 • Єгипет

За оновленими правилами туристи, які хочуть потрапити до Єгипту, повинні будуть надати страховий поліс, який покриває лікування COVID-19 та негативний результат ПЛР-тест, зроблений за 72 години до прибуття. Сертифікат має бути в паперовому вигляді, виданим арабською або англійською мовами та містити:

 1. час здачі ПЛР-тесту;
 2. печатку зареєстрованої лабораторії.

 • Мальдіви

10 вересня 2020 року Мальдіви ввели нові вимоги в'їзду до країни. Тепер необхідні наступні документи: страховий поліс, який покриває лікування COVID-19 та негативний результат ПЛР-тесту, пройдений за 4 дні до прильоту. Останній необхідний для всіх, окрім дітей до 1 року. Він повинен включати наступні дані:

 1. прізвище та ім'я гостя;
 2. номер і серія закордонного паспорта;
 3. назва та адреса закладу, в якому здійснювалось ПЛР-тестування;
 4. дата, час та негативний результат ПЛР-тестування.
 • Мексика

При перетині кордону вимагається страховий поліс, який покриває лікування COVID-19. Тестування в аеропорту – відсутнє. Негативний результат ПЛР-тесту не потрібно надавати.

 • ОАЕ

Від 3 жовтня 2020 р. в'їзд до однієї з топових країн у зимовий період в'їзд дозволений з наявністю негативного ПЛР-тесту, котрий гість пройшов не пізніше 96 годин до в'їзду в країну. Міжнародний медичний сертифікат з результатом тестування має бути в паперовому вигляді англійською мовою. У цілях безпеки в аеропорту усіх гостей протестують додатково коштом ОАЕ. Діти у віці до 12 років, пасажири з інвалідністю середньо-важкого ступеня не підлягають тестуванню.

Варто зауважити, що правила в'їзду до еміратів дещо відрізняються між собою, в Абу-Дабі та Дубай, зокрема.

 • Таїланд

За інформацією порталу Travel Off Path, до Таїланду можуть в’їжджати іноземці, які надали:

 1. негативний результат ПЛР-тесту, виконаний протягом 3-х днів до польоту;
 2. страховий поліс на суму, не менше $100 тисяч, який покриває лікування COVID-19.

Окрім того, після в’їзду в країну, мандрівникам зроблять повторний тест та відправлять на 14-денну самоізоляцію.

 • Танзанія

Потрібно пред’явити при пересадці в аеропорту країни транзиту довідку про негативний ПЛР-тест. Додатковий тест проводиться лише при наявності симптомів.

 • Туреччина

Необхідно пред'явити страховий поліс, який покриває лікування COVID-19, та негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до запланованого вильоту.

 • Туніс

При перетині кордону страховий поліс, який покриває лікування COVID-19, та негативний ПЛР-тест не вимагаються. Тестування в аеропорту проводиться, туристів також відправляють на карантин тривалістю 7-14 днів.

 • Хорватія

З 14 січня 2021 року Хорватія залишається закритою для туризму. Якщо ж Ви все-таки вирушаєте до цієї країни, пройдіть ПЛР-тестування за 48 годин до прибуття. На кордоні потрібно буде пред’явити негативний результат ПЛР-тесту, а також підтвердження бронювання проживання.

 • Чорногорія

На кордоні не вимагається ні довідка про негативний ПЛР-тест, ні страховий поліс, який покриває COVID-19.

 • Шрі-Ланка

Необхідно пред’явити довідку про негативний ПЛР-тест, зроблений протягом останніх 96 годин до в’їзду. Також проводиться додаткове тестування в аеропорту.

Перед подорожжю до улюбленої країни рекомендуємо уточнювати зміни та доповнення на сайті посольства та консульства тієї держави, до якої ви прямуєте. Адже правила оновлюються постійно, а через всесвітню пандемію левова частина країн взагалі закривають в'їзд до своїх країн.

Страхова компанія «Місто» забезпечує усіх своїх застрахованих клієнтів направленням на тестування до приватної лабораторії, котра видає медичні сертифікати для в’їзду в інші країни. 

Як отримати довідку про ПЛР-тестування для виїзду за кордон?

Крок 1. Потрібно мати будь-який договір страхування у СК «Місто».

Фото - купити туристичну страховку для виїзду за кордонЯкщо Ви ще не застраховані в СК «Місто» - купуйте онлайн туристичний поліс за кордон з покриттям COVID-19! Туристична страховка є обов'язковим документом при виїзді з України і рекомендована Міністерством закордонних справ для усіх громадян. А в багатьох країнах світу туристичний поліс, з покриттям COVID-19, - обов'язковим при в'їзді. Окрім того, Ви можете подбати про своє житло, застрахувавши його онлайн, або про своїх дітей, оформивши страховку «Школярик плюс» від нещасних випадків зі страховим захистом цілий рік 24/7.


Крок 2. Записатися на ПЛР-тест на коронавірус для виїзду за кордон.

Фото - записатися на ПЛР-тестування Зателефонуйте нам на гарячу лінію для оперативного запису на тестування: 0-800-211-118 (безкоштовно в межах України з будь-якого мобільного оператора). У зручний для Вас час необхідно відвідати лабораторію з будь-яким договором страхування СК «Місто» та за 3 хвилини пройти тест.


Крок 3. Через 1 добу отримати довідку з результатом тесту.

На наступний день отримайте міжнародну довідку з результатом ПЛР-тестування та відправляйтесь за кордон впевнено та спокійно.

Будьте здорові та в гарному гуморі!

Замовити дзвінок