ПЛР-тест на COVID-19 для виїзду за кордон та медична довідка- фото

Нові правила в’їзду українців у ЄС та до інших країн світу

Європа та багато інших держав світу впроваджує нові правила в’їзду до своїх країн для туристів після відкриття кордонів. Деякі з таких при в'їзді в країну запитують у подорожуючих медичну довідку міжнародного зразка(медичний паспорт), що підтверджує відсутність у них коронавірусу.

Отож, щоб отримати дозвіл на в’їзд до однієї з бажаних країн, кожен турист повинен буде пройти попередньо ПЛР-тестування на відсутність SARS-CoV-2 та отримати міжнародний медичний сертифікат, який засвідчуватиме, що тест на COVID-19 є негативним.

Обов’язковим негативний ПЛР-тест є для в’їзду у такі країни, як: Туніс, Хорватія, Багамські острови та Чехія. Детальнішу інформацію можна дізнатись, переглянувши нашу таблицю умов перетину кордону:

Перелік країн, для яких потрібен ПЛР-тест на COVID-19

Страхова компанія «Місто» забезпечує усіх своїх застрахованих направленням на тестування до приватної лабораторії, котра видає медичні сертифікати для в’їзду в інші країни.

І важливо! Для усіх наших застрахованих діє знижка 10 % на експрес- та ПЛР-тестування на COVID-19 у приватній лабораторії.

Якщо Вам вже необхідна така довідка – телефонуйте нам на гарячу лінію для запису на тестування: 0-800-211-118.

А якщо Ви ще не застраховані в СК «Місто» - купуйте онлайн туристичний поліс за кордон! Ми допоможемо Вам та організуємо отримання відповідного міжнародним нормам сертифікату для вільного в'їзду в інші країни світу.

Будьте здорові та в гарному гуморі!

Замовити дзвінок