Поліс від COVID-19 «Транзит для іноземців» в Україні - фото
Поліс «COVID-STOP транзит» для іноземних громадян:

1.Оформляється онлайн за 5 хв. з будь-якого куточка світу.

2.Відповідає законодавству України.

3.Підходить для перетину кордону.

4.Захищає на території України від COVID-19.

5.Покриває лікування та обсервацію.

Опис програми
Умови страхування
Тарифи
Документи для оформлення
Як здійснюється виплата?

У зв'язку зі всесвітньою пандемією, Україна, як і багато інших країн світу, запровадила обов'язкове страхування від COVID-19 для іноземних громадян на своїй території.

Ми розуміємо, наскільки важливо для іноземців комфортно потрапити до третьої країни, та бути забезпеченими чинним медичним полісом, що відповідав би усім вимогам прикордонних служб України та законодавству.

Тому у програмі «COVID-STOP» впровадили короткий період страхування - «Транзит 5 днів». Це - 5 днів страхового захисту впродовж місяця. Кожен, застрахований на даний проміжок часу, іноземець має можливість скористатися медичним полісом двічі впродовж 30 днів: проїхати транзитом через територію України в один бік та повернутись додому назад.

Переваги медичного поліса «COVID-STOP транзит»:

 • Унікальний коридор у 30 днів (1 місяць).
 • 5 днів страхового захисту: 48 годин (2 дні) - в один бік подорожі, 48 годин (2 дні) - у зворотний бік та 1 день бонусом.
 • Одна вартість для усіх іноземних громадян без обмежень у віці - 75 грн.
 • Відсутність часової або фінансової франшизи.
 • Оформлення онлайн за 5 хвилин у будь-який час та з будь-якого куточка світу.
 • Поліс вступає в дію одразу після оформлення та оплати. Тому допомагає іноземцям, котрі «застрягли на таможні», в'їхати в Україну.
 • Електронний акцепт укладений українсько-англійською мовою та дозволяє міжнародним авіакомпаніям (перевізникам) пересвідчитись у приналежності полісу іноземцю.
 • Можливість групового страхування (до 10 осіб) в одному полісі, сплачуючи один раз.
 • Документ, який не обов'язковий для друку, оскільки є електронним полісом і може бути пред'явлений на кордоні на мобільному пристрої.
 • Відповідність медичного поліса усім вимогам законодавства України - документ підписується у двосторонньому порядку, а не лише зі сторони страхової компанії.
 • Поліс покриває амбулаторне та стаціонарне лікування, а також обсервацію, згідно з вимогами Кабінету міністрів (Постанова №480 від 12.06.2020 року).

Як оформити електронний поліс «COVID-STOP транзит»?

 • В калькуляторі оберіть дату в'їзду в Україну (поліс розпочне діяти в указаний Вами день). Дата завершення дії полісу буде вказана сайтом автоматично, терміном на місяць.
 • Укажіть період страхування «Транзит 5 днів».
 • Якщо подорожує більше, ніж 1 особа, - виберіть у калькуляторі необхідну кількість людей (максимум 10 іноземців), котрих необхідно застрахувати.
 • Тисніть на помаранчеву кнопку «Порахувати». Калькулятор рахує загальну суму страхового платежу на вказану кількість осіб. Біля суми натисніть «Купити» та перейдіть на форму оформлення медичного поліса від COVID-19 для іноземців.
 • КРОК 1. «СТРАХУВАЛЬНИК» (особа, що укладає договір: дорослі від 18 років). На цьому кроці може бути вказане прізвище та ім'я іноземця, ПІБ перевізника, представника авіакомпанії або турагента.
 1. Якщо на 1 кроці іноземець: впишіть прізвище та ім'я, відповідно до закордонного паспорта, з яким той буде в'їжджати в Україну, дату народження, серію та номер документа, дату та орган видачі (якщо такий вказаний у паспорті), ідентифікаційний код - 10 нулів (обов'язково), адресу реєстрації за кордоном (або місце проживання), номер телефону (на нього надійде смс-код для підписання електронного договору) та email, на який надійде електронний поліс.
 2. Якщо на 1 кроці перевізник або агент: укажіть усі свої дані, відповідно до офіційного документа (закордонного чи внутрішнього паспорта, або ID-карти), номер мобільного телефону та email (аналогічно, як вказано вище).
 • КРОК 2. «ЗАСТРАХОВАНА(НІ) ОСОБА(И)»: заповніть дані осіб, котрих необхідно застрахувати: прізвище та ім'я відповідно до закордонного паспорта, з яким іноземець подорожуватиме, дату народження, серію та номер документа, адресу реєстрації (проживання) за кордоном.
 • Якщо на 1 та 2 кроці - одна і та ж особа, відмітьте «пташечку» і всі дані з 1 кроку автоматично продублюються на 2-й.
 • Натисніть на помаранчеву кнопку «Підписати договір через смс» та дочекайтеся надходження смс-повідомлення на свій мобільний пристрій. Введіть 6-тизначнийй код із смс в поле, що нижче.
 • Тисніть на останню кнопку «Оформити договір страхування» та завершіть процес формування електронного поліса.
 • Після цього сайт автоматично відкриває сторінку платіжної системи для оплати банківською картою Visa або MasterCard. Введіть реквізити карти та сплатіть онлайн. Зауважимо, що банківська карта має бути підключена до смс-банкінгу для захисту Ваших даних та безпечних оплат в інтернеті. Якщо Вам не вдається здійснити оплату, напишіть нам на Viber/ WhatsApp для оперативної допомоги: +38093-1251428.
 • Після оплати електронний поліс автоматично відправляється на вказаний email (тому перевірте правильність його введення) та з'являється в особистому кабінеті на сайті.
 • Ви можете роздрукувати медичний поліс або показати його на мобільному пристрої при в'їзді в Україну.

Чи можна купити поліс «COVID-STOP транзит 5 днів» для перебування в Україні 3, 4 або 5 днів?

Ні, поліс «COVID-STOP транзит» передбачає страхування іноземців, котрі проїжджають через територію України транзитом, мають підтверджуючі документи про виїзд за кордон протягом 48 годин (2 діб). Для довшого перебування (3, 4, 5 та більше днів) в нашій країні необхідно оформити повноцінний медичний поліс від COVID-19, терміном на 1 місяць (мінімальний час страхування). Тому в калькуляторі оберіть інший період страхування.

Чи підходить для української прикордонної служби електронний поліс від COVID-19, пред'явлений на телефоні? Чи необхідно його роздрукувати?

Так, укладений онлайн медичний поліс «COVID-STOP» має юридичну силу. І Ви можете пред'явити його прикордонникам на мобільному пристрої. Він відповідає Законам України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронну комерцію». Поліс має підпис, печатку страхової компанії та Ваш підпис у вигляді одноразового ідентифікатора, котрий надходить на мобільний пристрій при його укладенні. Але для зручності та перестрахування ми рекомендуємо роздруковувати електронний договір та квитанцію про оплату (якщо є така можливість).

Для кого програма «COVID-STOP транзит» є важливою та необхідною?

 • Звичайним подорожуючим іноземцям, котрі проїжджають транзитом територію України, прямуючи до третьої держави. Вони зобов'язані пред'явити медичний поліс від COVID-19 прикордонній службі.
 • Авіакомпаніям та перевізникам, які на вищому рівні забезпечують своїх пасажирів сервісом. Тому пропонують поліс від COVID-19 в Україні як додаткову послугу, аби у їхніх клієнтів не було проблем при в'їзді в Україну.
 • Іноземним туристичним компаніям, котрі організовують для своїх громадян закордонні поїздки до України (чи третіх країн, транзитом через Україну) та забезпечують квитками, ваучерами, медичними полісами, в тому числі і від COVID-19 в Україні.
 • Українським туроператорам, котрі займаються в'їзним туризмом і приймають в нашій країні іноземних громадян, організовуючи відпочинок для нерезидентів на найвищому рівні.

Кому з іноземців не потрібний медичний поліс від COVID-19 при в'їзді в Україну?

Страхування від коронавірусу в Україні не потребують іноземці, які мають постійне місце проживання в Україні (так зване «ПМЖ»). Ця умова прописана в Постановах КМУ №480 та 641.

З медичним полісом «COVID-STOP транзит» Ви можете спокійно подорожувати в інші країни до рідних та знайомих, з робочими та діловими візитами, без особливих ризиків та хвилювань. Оформіть електронний поліс від COVID-19 на нашому сайті та подорожуйте впевнено і безпечно. Адже страхова компанія «Місто» вже піклується про вас!

Відчувайте себе спокійно та захищено з медичним полісом «COVID-STOP транзит»!

Таблиця умов страхування за програмою «COVID-STOP» для іноземців:

Опції страхування/вид лікування Страхова сума 25 000 грн.,
в т. ч. ліміт на випадок
Добровільне медичне
страхування від COVID 2019:
15 000 грн
 • амбулаторне лікування
 • 3 000 грн
 • стаціонарне лікування
 • 10 000 грн
 • витрати на обсервацію
 • 2 000 грн
Добровільне страхування
від нещасних випадків (летальний випадок)
10 000 грн

Тарифи для іноземців за програмою «COVID-STOP»:

Вік Застрахованої особи 6-60 років 61-69 років 0-5 років/від 70 років
Строк дії договору Вид страхування Добровільне медичне
страхування
Добровільне страхування
від нещасних випадків
Добровільне медичне
страхування
Добровільне страхування
від нещасних випадків
Добровільне медичне
страхування
Добровільне страхування
від нещасних випадків
6
місяців
Страховий тариф, % 4,26667% 1,6% 8,53334% 0,04% 12,8% 4,8%
Страховий платіж, грн. 640,00 160,00 1280,00 320,00 1920,00 480,00
3
місяці
Страховий тариф, % 2,6667% 1,00% 5,33334% 0,02% 8,00% 3,00%
Страховий платіж, грн. 400,00 100,00 800,00 200,00 1200,00 300,00
1
місяць
Страховий тариф, % 1,06667% 0,4% 2,13334% 0,01% 3,2% 1,2%
Страховий платіж, грн. 160,00 40,00 320,00 80,00 480,00 120,00
1
місяць/5 днів страхового
захисту
Страховий тариф, % 0,4% 0,15% 0,4% 0,15% 0,4% 0,15%
Страховий платіж, грн. 60,00 15,00 60,00 15,00 60,00 15,00

Для оформлення договору «COVID-STOP транзит» необхідні такі документи:

 • Закордонний паспорт.

Що робити в разі захворювання?

При настанні страхового випадку Ви повинні:

 1. відразу, але не пізніше 2 (двох) робочих днів, повідомити СК «Місто» про настання події, що має ознаки страхового випадку за телефоном 0-800-211-118;
 2. звернутися за допомогою до медичного закладу та дотримуватись рекомендацій лікарів;
 3. будь-яким доступним шляхом (через сайт ic-misto.com.ua, поштовим зв’язком тощо) надати страховій компанії «Місто» всі необхідні документи:
 • Заява про страхову виплату за формою, встановленою Страховиком.
 • Договір страхування.
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера особи, яка звернулась за страховою виплатою (за наявності).
 • Паспорт особи, яка звернулась за страховою виплатою.
 • Паспорт (свідоцтво про народження) Застрахованої особи.
 • Паспорт Застрахованої особи з відмітками про перетин кордону України.
 • Лабораторне підтвердження інфікування Застрахованої особи вірусом COVID-19 (ПЛР-тест).
 • Медична документація (консультативні висновки, виписка з амбулаторної/стаціонарної карти хворого - Застрахованої особи з обов’язковим зазначенням П.І.Б. Застрахованої особи, дати звернення за медичною допомогою, тривалості лікування, анамнезу (історії виникнення) захворювання, остаточного діагнозу, обсягу проведеного обстеження та лікування, об’єму наданих медичних послуг/медикаментів).
 • Рецепти на лікарські засоби, вироби медичного призначення, завірені відповідним лікарем.
 • Платіжні документи (фіскальні чеки, квитанції, платіжні доручення, акти виконаних робіт тощо) про сплату Застрахованою особою вартості наданої медичної допомоги/лікарських засобів, витрат на обсервацію у випадку якщо при настанні страхового випадку Застрахована особа, за попереднім погодженням із Страховиком, самостійно оплатила вартість медичних послуг, витрат на обсервацію.
 • Довідка про смерть Застрахованої особи у випадку смерті Застрахованої особи, а також медичні документи, що підтверджують факт смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.
 • Довідка щодо перебування Застрахованої особи під час настання нещасного випадку у стані алкогольного, наркотичного чи токсичного сп'яніння.
 • Документи про правонаступництво (для спадкоємців).
 • Матеріали правоохоронних та судових органів - у разі необхідності.
 • Довідка з банку про відкриття або наявність банківського рахунку Вигодонабувача в грошовій одиниці України (гривні) для перерахування страхової виплати (за страховим випадком з добровільного страхування від нещасних випадків та/або у випадку, якщо Застрахована особа, за попереднім погодженням із Страховиком, самостійно оплатила вартість медичних послуг).
 1. на вимогу Страховика надати представнику Страховика можливість проведення додаткового медичного огляду Застрахованої особи.

Рішення про здійснення або відмову Страхової виплати приймається Страховиком протягом 3 робочих днів після отримання всіх вказаних документів. Страхова виплата здійснюється протягом 2 (двох) робочих днів з дати підписання страхового акту.

Якщо у вас виникнуть питання щодо оформлення страхового випадку, ви можете звернутися до нас за телефоном 0 800 211 118.

Як купити страховку онлайн?
Оберіть в калькуляторі необхідний вид страхування
Заповніть подробиці страхування та особисті дані
Оплатіть страховку онлайн зручним способом
Отримайте документи в особистому кабінеті і на e-mail
Чому клієнти нас обирають?
Особистий онлайн-кабінет

Цілодобовий доступ до оформлених страховок з будь-якого куточка світу

Продукт високої якості

Унікальні програми страхування європейського рівня за вінницькими цінами

Гарантовані швидкі виплати

СК «Місто» здійснює справедливі виплати застрахованим при страхових випадках

Цілодобовий Call-центр 24/7

Найкращі профільні лікарі допомагають 365 днів на рік 24 години на добу

Безпечні платежі

Оплата онлайн через безпечні платіжні системи з будь-якого куточка світу

Ваш персональний помічник
Ваш персональний помічник зі страхування
Запропонує ідеальну страховку
Допоможе оформити поліс
Забезпечить швидку доставку
Допоможе при страховому випадку
Пишіть просто зараз!
Електронний поліс Вас чекає!
Лише один файл.
Обмеження: 2 МБ.
Дозволені типи: gif, jpg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, avi, mov, mp3, ogg, wav.
Ми зробили щасливими понад 350 тисяч українців та іноземців
85219
Іноземців
38122
Вагітних та породіль
21349
Школярів
116258
Туристів
24167
Власників транспортних засобів
2851
Власників будинків і квартир
Аракелов Сергій
02.06.2022
Добрый день! Ваша компания работает с клиентами качественно и полностью меня устраивает. Спасибо Вам за Ваш добросовестный труд.
Лілія Гронська
02.06.2022
Програма страхування майна під час війни - дуже актуальна та важлива на сьогодні! Ви - перші, хто визвався убезпечити населення міста у цей непростий час. І як додатковий бонус - послуги комунального сервісу, де в рамках програми я можу викликати майстра, заслуговує особливої уваги. Дякую, що Ви такі круті!
Павло Нікітінський
13.05.2022
Ми вже 2 рік страхуємо власну квартиру від стихійного лиха, пожежі, повені і "гарних" сусідів.
Конфлікти з сусідами вирішили з допомоги компаніїї - швидко.
Позитивним бонусом є те - що робітники компанії завжди готові надати правову консультацію, завжди на зв'язку. Дякую
The best for foreigners
26.02.2022
Perfect, seamless and effortless for a foreigner. I received my health insurance in 1 minute by email. Couldn’t be happier! :)
Виталий
23.02.2022
Большое спасибо. Оформили страховку иностранного гражданина очень быстро, в течении 15 минут. Бумажные документы передали оперативно нам в руки. Все время на связи находился консультант, который помогал и разъяснял все моменты.
Виталий
22.02.2022
Все на отлично! Очень быстро оформили страховку, буквально за пару минут. Большое спасибо за оперативность в оформлении
Виталий Лапеко
21.02.2022
Оформил онлайн ковид страховку, распечатал и без проблем въехал в Украину. Удобно, недорого. Приятно иметь дело
Дмитрий Карабаджак
19.02.2022
Неоднократно обращаюсь в страховую компанию Місто в он-лайн режиме. Всё удобно, доступно и что немаловажно, недорого. Я иностанец и покупаю страховку для пересечния границы. Никакаих проблем. Спасибо.
Митрошенко Игорь
14.02.2022
Обращаюсь не в первый раз.
Отличный доступ к услугам.
Всё ясно и понятно в онлайн режиме. Качество обслуживания.
Благодарю за обслуживание.
Denim Today
04.02.2022
Ми застрахувалися колективно, 10 чоловік, по медичному обслуговуванню. Все круто! Колега захворіла на бронхіт, то страхова Місто в телефонному режимі призначила консультацію лікаря, а потім виписали безкоштовно ліки, які вона отримала в аптеці Конекс прямо біля нас. Респект СК Місто і будьмо всі здорові!
Александра
02.02.2022
Отличная, клиентоориентированная компания. Очень довольна сервисом и ценой. Дешевле страховки нет, на границе никаких проблем не возникнет. На все вопросы отвечают быстро, помогли с переносом дат, всегда на связи. Буду обращаться снова!
Irina Topalovich
01.02.2022
Добрый день! Только по этой страховке ездила в Украину, так как на границах сейчас очень тяжелое положение. И смотрят документы в плоть до буквы, до правильного построения предложения. И переводами на английский. Не советую пользоваться более дешевым вариантом страховки. Ездите с Мисто, чтобы не переживать хотя бы за страховку.
Oksana Vozniuk
31.01.2022
Постоянно пользуемся услугами Мисто. Компетентные агенты, хорошие цены. Рекомендую!
Марта Поліщук
03.01.2022
Я купила страховку 31 грудня. Величезне спасибі вашому працівнику, який зміг надіслати оригінал документів новою поштою того ж дня. Документи дуже потрібні були на 4 січня. Тому дуже дякую. Веселих свят!

Sammy William
27.12.2021
I had health insurance with you few days ago.
I would like to take the chance to thank you for help , the main help actually came from Dr. Anastasia who speaks English fluently, was hard working, very patient and understanding my medical condition, acted as a professional in her diagnosis and her referral me to the right specialists and make X rays and Ultrasound , in addition she was always there for me when I needed to discuss something about the medications I was taking.
I write this reference and recommendation about Dr Anastasia because I feel she has been doing a great Job as a professional doctor and deserves credits from me and the company as well.
Yours Sincerely Sammy William Australian citizen
Viktor Upornikov
11.12.2021
Зробив страховку як не резедент України. Ціна, швидкість, зручність все добре! Границя, без зайвих питань.
Дякую.
Maxxx
01.12.2021
Купил страховку для нахождения иностранных граждан в Украине! Цена по сравнению с остальными компаниями, приемлемая! Пропустят ли с этой страховкой на границе не знаю но думаю что да, в ней указано что от COVID-19!
Руся Вольвенко
17.11.2021
Мій син застрахований від школи. І так, як він спортсмен, травми в нього часто. Тому в страхову "Місто" я звертаюся не перший раз, на жаль. Але, не можу не відмітити приємне обслуговування в цій страховій. Представники компанії надзвичайно ввічливі і професійні, вони швидко все оформили, підсказали про можливі варіанти страхування для моєї сім'ї і вже через декілька днів надійшли виплати. Рекомендую дану страхову!
Yuliya kha
02.11.2021
Хорошая компания, и отзывчивые сотрудники, всегда на связи, наступил страховой случай, компенсировали средства потраченные на лечение в полном объеме и в короткий срок. Довольна, спасибо большое.
Виталий Жаринский
16.10.2021
Чудова можливість отримати страховий поліс, не виходячи з дому. Страхування можна оформити за багатьма напрямками, в тому числі і покриття лікування від Covid-19, при перетині кордону з-за меж України, коли подорожує громадян до нашої країни. Поліс приходить на електронну адресу, що швидко та зручно.
Таша
09.10.2021
Приємні професійні працівники
Відповідальна страхова компанія.
Приємно мати справу
Рекомендую усім
Олексій Max
19.09.2021
Дуже класний зворотній зв'язок. Залишив заявку і менеджер відразу мене набрав. Також пізно ввечері мені допомогли вирішити питання. В інших страхових робив страховки, враження такі собі. Тепер повністю перейшов на Місто і всім рекомендую.
Olenka Shkrobut
13.09.2021
Приємне обслуговування. Представниця компанії Влада виявилася надзвичайно приємною і помічливою.Завдяки їй я буду рекомендувати ту страхову аґенцію моїм знайомим.
Дякую щиро, Влада.
Оксана Жидик
06.07.2021
Рекомендую саме цю страхову компанію.Привабливі адекватні ціни і ввічливі,витримані працівники які завжди готові вам допомогти...
Svitlana Sherstyuk
17.06.2021
Большое спасибо за помощь в оформлении страхового полиса ! Лично хочу поблагодарить вашего агента , ее зовут Люся . Я обращалась к ней уже несколько раз и всегда она подсказывала как все надо оформить . Хочу отметить ее профессионализм и доброжелательность . Я рекомендую всем пользоваться услугами страховой компании МIСТО .
Наталья
16.06.2021
Отличная страховая компания. Жаль не знаю имени, сотрудника который со мной был на связи, но выше всяких похвал. Оформляла страховку в электронном виде, сделала ошибку, мне всё исправили очень оперативно, отвечали на все мои вопросы, так как я никак не могла разобраться в некоторых вопросах. Спасибо огромное.
Оксана
23.04.2021
Дуже гарно дякую фірмі, що організували роботу онлайн. Я заказала страховку. Все вийшло в мене находячись далеко за кордоном. І ціна за страховку розумна. Мене це влаштувало. Саме тому застрахувалася в цій фірмі. Ще раз дякую. Рекомендую саме цю страхову компані. В інших ціни захмарні...
Светлана
13.04.2021
Данной компанией воспользовались первый раз. Страховку оформляла для сестры, для приезда в Украину из Израиля. Оформление очень быстро, не выходя из дома. И даже при случившейся ситуации (неправильно оформили и уплатили больше срок страховки) компания отнеслась с большим пониманием. Договор быстро переделали и вернули деньги буквально в течении суток. Операторы внимательны, профессионалы. И общение и работа персонала на высоком уровне. Очень доступные цены по сравнению с другими фирмами. Рекомендую.
Sara Voyage
13.04.2021
Добрый день!
Хочется поблагодарить данную компанию за предоставленные качественные услуги. и за грамотную консультацию и быстрое решение проблемы. Рады, что обратились в эту компанию. Будучи в другой стране это очень важно. Привет из солнечной Армении! РЕКОМЕНДУЕМ
Олена
09.04.2021
При покупці авто в м.Вінниця 5 років назад скористались послугами СК Місто в особі страхового агента Мироненко Анна. Приємно вразила за 5 років співпраці професіоналізм, оперативність та пунктуальність цього працівника. Для компанії велика вдача мати таких професіоналів. Таких працівників треба всіляко мотивувать та заохочувати, в тому числі матеріально. Сподіваюсь співпрацювати з нею ще не один рік.
Наталія
01.04.2021
Користуюся страховкою цієї компанії не перший раз і дуже задоволена робою цієї фірми. Сторінка зрозуміла, доступна і легка в заповненні. Оплата проходить швидко і поліс одразу приходить на ел.почту. Теж користувалася допомогою та підтримкою фірми через ватсап і працівники фірми професійного рівня , допомогли розібратися досконало. На кордоні в аеропортах і в перетині границі автотранспортом страховий поліс ніяких питань у прикордонної служби не викликав. Рекомендую користатися послугами компанії і моя подяка персоналу та послугам фірми.
Thirteenth Thirteenth
30.03.2021
Персонал ответственно подходит к своей работе. Была проблема с оформлением заказа онлайн - мой российский оператор не принимал смс для подписи онлайн договора. Но ребята со мной оперативно связались, не пожалев времени на поиски способа связи, и передали мне код для подтверждения. Более чем доволен услугами и сервисом. Ставлю 5 звёзд!
Татьяна
24.03.2021
Большое спасибо!
Неожиданно порадовали: и сумма страховки (отдельное спасибо), и быстрота оформления договора, и минимум временных затрат на подписание и оплату!
Было очень удобно всё оформить заранее, в электронном виде. Вы лучшие !!!
Angela Margaryan
15.03.2021
Отличная компания, сотрудники вежливые и отзывчивые. На возникшие вопросы отвечают быстрой поддержкой. Со страховыми случаями не устраивают бюрократических бумажных волокит. Работа организована на отлично. Спасибо всем сотрудникам и руководству компании!
Оксана
12.03.2021
Спасибо, большое...в случае, если что-то не совсем понятно сотрудники быстро и понятно объясняют и помогают оформить соответствующий документ...Будучи в другой стране это важно.
Александра
26.02.2021
Доброго дня, второй год пользуемся услугами по страхованию вашей компании, нравится взаимодействие и доступность, также приятно обслуживают и доступно излагают, плюс быстрота, буду рекомендовать своим знакомым, всем хорошей работы и благодарных клиентов, здоровья и успехов.
Валентина
17.02.2021
Сегодня оформляла страховку на сайте компании. Очень удобно, доступно, быстро и понятно. Это важно для простого обывателя. В нужный момент специалисты оперативно пришли на помощь. В считанные секунды вопрос был решен. Благодарю вас за качественный сервис и доступные цены! Рекомендую!!
Таня Мочернак
16.02.2021
Користувалася вже декілька раз послугами цієї страхової компанії. Дешевшої ціни на страхування іноземців від Covid19 не знаходила ніде в Україні. Все зрозуміло, легко, просто і швидко. Якісне обслуговування. При зверненні оперативно відреагували і допомогли вирішити проблему. Рекомендую!!!!!!!!
Виктория
06.02.2021
Самая классная страховая компания Мicто. МНЕ ее посоветовали знакомые,срочно нужна была страховка от ковида, все быстро, четко, понятно, всегда на связи, подскажут, помогут. Обращалась два раза, и все на высшем уровне. УДАЧИ ВАМ, и побольше хороших клиентов вам, реально суперская страховая компания, ВСЕМ СОВЕТУЮ. Обращайтесь не пожалеете.
Стоянова Людмила
01.02.2021
Очень довольна работой компании,быстро и качественно .Спасибо
Natalija
01.02.2021
Дуже сподобалось обслуговування 💯
Mužů jen doporučit vše vyřízeno do 10 minut💯
Анастасия
27.01.2021
Очень хорошая страховая компания . Я благодарна девушке, которая мне помогла сделать страховку. Все быстро и качественно
Евгений Кондратюк
23.01.2021
Я очень дотошный, много перебираю. И в декабре 2020-го года я наткнулся на эту страховую компанию. Считаю, что сейчас это ЛУЧШАЯ СТРАХОВАЯ КОМПАНИЯ в Украине! Не верите? УБЕДИТЕСЬ САМИ, оформив тут страховку!.. Спасибо сотрудникам! И дай, Бог, им здоровья! С уважением, Евгений.
ИГОРЬ
18.11.2020
Находясь за пределами нашей Родины, но всегда возвращаясь в её объятия, по причине всемирного хаоса с COVID19 - без страховки от этой беды в Украину не пускают. Вот и воспользовался этой организацией находясь за рубежом . Профессионализм, личное участие в получении страховки и огромное добродушие коллектива - сделали мой выбор именно в этой компании. Огромное Вам спасибо за Вашу работу! Лучше Вас в Украине нет никого!!! Так держать. Если страховка - то только у Вас. Всем советую...поверьте, не подалеете.
Наталія
20.03.2020
Задоволена даною компанією на 100%. Уважні!
Приділяють достатньо часу.
Все виплачують дуже швидко.
Ірина
30.01.2020
Хочу подякувати страховій компанії "Місто" за допомогу по медичному страхувані. Так сталось, що потрапила у лікарню на операцію апендецит. Коштів пішло багато, та на щастя страхова компанія ;Місто" оплатила всі витрати на медикаменти, без проблем .На протязі 10 днів, після здачі всіх документів в офіс, я получила на карточку всю суму, яка була вказана в заяві. На слідуючий рік обовязково продлю страховку в них же. .Лікар координатор теж завжди був на звязку.
Працівник Вінницяоблводоканал
29.01.2020
Дякую вам ви найкраща страхова компанія
Алла
27.01.2020
Оформляла страховку у випадку травм, Пicля того як отримала травму в громадському транспортi- забiй пальця правоi кистi, звернулась на швидку в травмпункт, в той ж день зiдзвонилась з агентом. Отримала компенсацiю на карту через 10 днiв- дуже доречна фiнансова допомогла, так як процес лikyвання та вiдновлення тканин затягнеться на пiвроку.
Олександр Ковінько
07.11.2019
Четвертий рік ми страхуємо всіх дітей нашої Вороновицької громади, а це майже півтори тисячі діток. Кожна дитина отримує страховий сертифікат та дисконтну картку. Протягом цих років, що ми страхуємо дітей, ще ні в одному нещасному випадку не було відмовлено. На наступний рік будемо думати над розширенням страховки, щоб були не лише нещасні випадки, а й деякі хвороби, якими найчастіше хворіють діти. Звичайно, я бажаю Вам, щоб діти не хворіли і ці страховки не знадобилися.
Руслан Миколайчук
23.09.2019
Я їздив до Німеччини на декілька місяців. Раптово прихопив апендицит. Треба було діяти дуже швидко, хвилини вирішували все. Там клініки такі, що не роблять безкоштовно, потрібна передплата. Ми передплатили всі послуги, з клініки зібрали весь пакет документів, які занесли в страхову компанію «Місто» і нам всі ці гроші повернули. 4 тис євро! Це для нас не підйомна сума. Дякую, що страхова компанія "Місто" на своєму місці.
Козаченко Ірина
10.08.2019
Відпочивали в Болгарії з хлопцем. Він чимось отруївся. Перший день я його годувала своєю аптечкою, потім зрозуміла, що треба їхати в лікарню. Подзвонила на номер Вайбер з полісу і через 20 хвилин до нас приїхав лікар і призначив нормальні ліки. Спасибі, що так швидко спрацювали і залишок нашої відпустки ми провели на позитиві. Приємно, що нам надали допомогу і ми ні копійки не заплатили.
Попов Іван
19.07.2019
"Місто" - хороша компанія, я купував страховку для відпочинку декілька разів. Приємно, що у Вінниці є такого масштабу страхова компанія. Ціна найдешевша, умови страхування найкращі. Тому, коди я їду відпочивати, завжди телефоную в "Місто".

Приєднуйтесь до нас
та отримуйте всі новини першими

Телеграм канал
Замовити дзвінок